На Закарпатті співробітники УСБУ затримали працівника ДВС на хабарі у 1600 доларів

хабарЗ  джерел у правоохоронних органах стало відомо, що на минулому тижні співробітниками управління “К” УСБУ був затриманий за вимагання хабара працівник районного відділу державної виконавчої служби Ужгородського міськрайонного управління юстиції Роман В.

Романа “впіймали за руку” під час отримання суми у 1600 дол.США. За ці гроші затриманий працівник ДВС обіцяв повернути власнику арештований автомобіль.

Дивує той факт, що прокуратура Закарпатської області, всупереч практиці негайного “рекламування” власних досягнень у боротьбі зі злочинністю, ані словом не обмовилась про цей випадок. Мовчать також ті регіональні ЗМІ, якими, зазвичай, поширюються “замовні” статті голови ДВС Закарпатської області Наталії Панової. Чи не пов’язано це із надто “дружніми” стосунками, які з недавніх часів встановились між прокурором Закарпатської області А.Петрунею та Наталією Пановою?

Зі слів нашого джерела, з боку Панової здійснювались спроби владнати ситуацію із затриманим співробітником ДВС через прокуратуру Закарпатської області. Але у зв’язку з тим, що оперативники СБУ професійно провели документування, прокуратурі не залишилось нічого іншого, як оголосити затриманому про підозру у вчиненні злочину.

Джерело: ГО “Антикорупція”

Loading...