На Закарпатті соцслужби виявили 125 безпритульних дітей

безпритульна дитинаНа території Закарпатської області спеціалісти служби у справах дітей провели 277 рейдів, під час яких виявили 125 безпритульних, схильних до бродяжництва дітей.

За словами Світлани Якімеліної – начальника служби у справах дітей Закарпатської ОДА, під час профілактичних рейдів в краї виявили 125 дітей. Із них дошкільного віку – 29, учнів шкіл та профтехучилищ – 94, та  2 таких, які не навчаються і не працюють.

«Кількість затриманих безпритульних, схильних до бродяжництва та жебракування дітей в Закарпатській області  збільшилась на 2 %. Минулоріч у першому півріччі таких виявлено 106,  нині ж 108», – зазначила Світлана Якімеліна.

Як і минулого року, під час профілактичних відпрацювань виявлено 1 дитину, яка вживала спиртні напої. «У порівнянні з минулим роком зменшилась кількість виявлених працівниками служб у справах дітей фактів порушень правил торгівлі алкогольними напоями з 24 до 14. Найбільше таких фактів виявлено в Хустському та Міжгірському районах», – каже Світлана Якімеліна, – повідомляє прес-служба Закарпатської  ОДА.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *