На Закарпатті скупщики голосів від ЄЦ масово відмовляються від “роботи”

балогаУчора в Генпрокуратуру пішли одразу два звернення від представників мукачівського “братства” — Віктора та Івана Балог. Обидва просять вплинути на Москаля щодо його листів у силові структури з вимогою не дати скупити голоси для Єдиного центру (списки з конкретними прізвищами скупщиків різних районів періодично з’являються в ЗМІ). Синхронні звернення Балог наштовхують на думку, що в Мукачеві перед виборами занервували. Насправді ж, як свідчать достовірні джерела, там почалася справжня паніка. Виклики в міліцію активістів ЄЦу, які скуповували голоси на минулих виборчих кампаніях і готові були робити це зараз, призвели до того, що скупщики почали масово відмовлятися від своєї роботи. А без них ЄЦ не має шансів не те, що на перемогу в області, а навіть на більш-менш пристойний результат.
Вперше за останнє десятиріччя мукачівській сімейній партії дали чітко зрозуміти — вибори “за бабло” не пройдуть. І її чільні представники, виправдовуючи в очах виборців майбутнє фіаско, заговорили про тиск, зловживання владою, підрив авторитету й таке подібне.
Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

8 thoughts on “На Закарпатті скупщики голосів від ЄЦ масово відмовляються від “роботи”

 • 29.09.2015 at 15:42
  Permalink

  у мене кум мав йти на такий ” підробіток” бо на минулих виборах добре себе зарекомендував. та тепер ні в яку не хоче, йому навіть більшу суму запропонували . каже шо мало того що людей які продають свій голос знайти дедалі важче так ще й стрьомно стало. В області нормальний губернатор, а не очередна балогівська прокладка.

  Reply
 • 29.09.2015 at 15:55
  Permalink

  деякі перекупщики навіть грошей не пропонують, а просто “просять”. і також просять у разі коли позвонять щоб перевірити, сказати що ти свій голос віддала за ЄЦ. бридота. Не тільки посилати їх треба далеко а й робити їх знаменитими !

  Reply
 • 29.09.2015 at 15:57
  Permalink

  На злодіях Балогах шапка горить! Най они і у небесну кпнцеларію пишуть звернення, нич ім не поможе, теперя най на своюй шкурі ці щурі завидівськи збісяться, що з ними роблять, бо так точно они усі годи робили із людьми- скуповували, а в основному в приказному порядку голоси, а десь путьом шантажу, погроз, залякування, звільненням з посад-освіта і медицина усі під наказ, соціальні служби в т.ч, державні органи влади, вузи, всягде де коростава рука Балогів досігала , в основному Балога у Мукачеві своі голосів набирає за счот комунальникіахв водоканалу, там строгий контроль і статистика перед виборами, там главний електорат. Його шакали рискавуть по своім містам і сеоам, проводять пропаганду, розстановку, опроси, наводки, всьо як колись, лем люди уже май не такі податливі і не бояться ужи тих гнид вонячиз Балогів, даже єслі малий Андрій пройде він довго керувати нп буде, сам утікне, йому народ не простить за його отця і файту завидівську, яка годами грабила, дурилв,, одбирала, нищила людей!

  Reply
 • 29.09.2015 at 16:28
  Permalink

  це неудівітєльно, шо вони роблять такі дурні вчинки. У братів повний шок. Балога був господарем в області, і тільки він один. А тепер розуміє шо далі так не получиться… панікувати тоже треба вміти.

  Reply
 • 29.09.2015 at 16:39
  Permalink

  вже навіть за великі гроші ніхто на них працювати не хоче. головне, що у фейсбуку Віктор Іванович як завжди “герой” і твердо впевнений у однозначній перемозі. А насправді всі в штабі як на іголках іже не перший день і ще цілий місяць.

  Reply
 • 29.09.2015 at 19:33
  Permalink

  Браво Москаль)) нарешті хтось зміг налякати братків… Проти сили завжди найдеться ще сила…

  Reply
 • 29.09.2015 at 22:04
  Permalink

  уже даже скупщики отказываются работать на них. Продажные безмозглые скупщики которые на выборах всегда продавались и уговаривали и заставляли людей голосовать за раковую опухоль, и те отказываются. Если уж такие проститутки дают заднюю, несложно представить что происходит в штабах.

  Reply
 • 30.09.2015 at 00:52
  Permalink

  все знают, что корень коррупции , контрабанды, зла и криминала на Закарпатье – это Балоги. но , к сожалению, у всех кишка тонка, чтоб возбудить криминальные дела.кто пойдёт против царя? одна надежда, что люди на выборах всё таки не продадутся за 200 грн, а проголосуют за будующее для своей страны и своих детей.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *