На Закарпатті сфальсифікували районну конференцію “Батьківщини” (ДОКУМЕНТ)

Про це заявили голови первинних осередків партії в Рахівському районі Закарпаття. Вони звинуватили голову районної організації ВО “Батьківщина” Євгена Німчука у проведенні конференції таємно і без їх участі. Тому вважають цю коференцію нелегітимною.

звернення до Тимошенко

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “На Закарпатті сфальсифікували районну конференцію “Батьківщини” (ДОКУМЕНТ)

 • 29.03.2014 at 19:40
  Permalink

  Горянин 2014-03-29 / 19:37:37
  Чомусь в попередньому пості говорилося про диструктив Миколи Кокіш-Мельника,якщо вдатися до статистики,то за часів його керування рай.організація була найбагаточисленнішою в області,фракція у райраді нараховувала 14 чоловік.Після цього Німчук повністю розвалив організацію,зливав всю інформацію про роботу організації та передвиборчого штабу своїм соратникам Беркелам та Андріюкови,з якими агітував за янучару ще у 2004 році!

  Гуцули 2014-03-29 / 19:36:18
  ЯКЩО БУДУТЬ І ДАЛЬШЕ КЕРУВАТИ СТАРІ КОРИСТОЛЮБИ ЯКІ ШУКАЮТЬ СОБІ ВИГОДУ НАВІТЬ І В ГІВНО ПОЛІЗЕ ЛИШЕ ЩОБ ЩОСЬ ЗНАЙТИ ТАМ ОСОБИСТО ДЛЯ СЕБЕ. ТАКІ ЯК НІМЧУК, СЕВЧ, ВЕБІЦЬКА І ЇМ ПОДІБНІ. ЗАРАЗ ПЕРЕД ВИБОРАМИ ЗАПАХЛО ГРОШИМА І ВОНИ ПОЧАЛИ РУХАТИСЯ ЯК МУХИ НАВЕСНІ ЙДУТЬ НА ЗАПАХ ГРОШЕЙ. ЯКЩО КЕРІВНИЦТВО ОБЛАСТІ І КИЄВА НЕ ПОМІНЯЮТЬ ЛЖЕ КЕРІВНИКІВ РАЙОННОЇ ПАРТІЇ БАТЬКІВЩИНА ІЗ_ЗА НИХ ТИМОШЕНКО В РАЙОНІ ПРОГРАЄ ВИБОРИ

  Reply
 • 29.03.2014 at 21:01
  Permalink

  НІМЧУК, СЕВЧ, СІМЯ ВЕРБІЦЬКІ ТАК ЗВАНІ РАЙОННІ КЕРІВНИКИ ВО БАТЬКІВЩИНА ПІДТРИМУЮТЬ ФАЛЬШИВОГО ЯК І САМІ СУРМАЧЕВСЬКОГО

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *