На Закарпатті СБУ зайнялося місцевими “радикалами”

КелеменПро це в мережі Фейсбук повідомляє правозахисник Роман Келемен.

«Чи почались в Україні репресії? Чи перебування в партії, яка не підтримує політику президента, буде піддаватись переслідуванню? Сьогодні мені о 8.30 зателефонував представник СБУ області, який терміново захотів зустрітись.  Спершу я вирішив, що вони нарешті вони почали боротися з корупцією, розкраданням державних коштів, контрабандою і я можу в чомусь їм допомогти. Працівник СБУ прийшов рівно о 9.00 годині. Показав посвідчення на ім’я Чоповці Степана Стефановича. Як ви думаєте, яка була мета візиту до мене? Почався допит. Чи брав я участь в акціях 31 серпня? Чи відомо мені, хто кинув гранату? Хто був поруч зі мною під стінами Верховної Ради? Хто приніс гранату на акцію? Яке моє ставлення до цього злочину? Такі питання мені ставили»,- повідомив Роман Келемен.

Окрім того, головний «радикал» Хуста заявив, що після цього імпровізованого допиту йому почали погрожувати:

«Ти є на фотографіях під стінами Верховної Ради. Тебе впізнали», – заявив мені працівник СБУ. Бачачи, що цей працівник записав нашу з ним розмову, змушений повідомити про це публічно і заявити, що у нас на Закарпатті СБУ починає переслідувати політичних діячів, людей, які не погоджуються з політикою президента. Я є головою Хустської міської організації Радикальної Партії Олега Ляшка. Мені приписують надумані зв’язки з різними подіями, до яких я взагалі не маю жодного відношення. Мені погрожують, дивлячись прямо в очі: «Якщо ти не будеш говорити зараз – будеш говорити у відділку СБУ».  В Україні що, 1937-1939 рік почався?» – обурюється Келемен.

За словами політика, подібних дій працівники СБУ не дозволяли собі навіть за часів злочинної влади Віктора Януковича:

«Навіть коли я постійно публічно критикував владу Януковича та діяльність Партії Регіонів, ніхто з СБУ не приходив мене залякувати. То що це було? Сподіваюсь, начальник управління СБУ в Закарпатській області Воєводін та Прокурор Закарпатської області Янко зможуть відповісти на це запитання», – зявляє Роман Келемен.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *