На Закарпатті СБУ “накрила” наркодилера з УБОЗівським минулим

наркотики5Про це в мережі Фейсбук повідомляє правозахисник Роман Келемен(орфографія і стилістика збережені)

Дуже важлива подія сталась на Закарпатті в роботі СБУ Закарпаття – ну нарешті взялись за наркодилерів . Пару днів тому накрили одного «наркодилера» з м. Тячева , по поганялу «Едік» – колишній працівник обласного УБОЗ. Цей перевертень поставляв наркоту в багато районів області, прикриваючись зв’язками з продажними правоохоронцями .
Ця чума вже дійшла навіть в глухі села . Я розумію ,коли цим займаються кримінальні елементи , а от коли правоохоронці труять молодь під прикриттям своїх колег, це вже страшно . Активну роботу по виявленню цього наркодилера проводили і РВ СБУ Виноградів-Хуст . При обшуках виявлені важкі наркотики і в великих кількостях , а також цілий арсенал зброї . Канал постачання наркоти проходив з м. Виноградів . Як вже неодноразово повідомлялось серед знаючих людей , все це проходило через пост міліції –поліції с.В.Копаня , де керівником цього поста був родич «Єдіка» – «Данилич» . Чи це є збігом обставин, чи ні , але зараз правоохоронці мають викрити всіх осіб з правоохоронних служб , які роками покривали цю діяльність «Едіка» . Наскільки я пам’ятаю, цього «Єдіка» мали піймати бійці «ПС», але Мукачівські події врятували його – вони б з ним не сюсюкались з дзвінком до адвоката і його правами . Насторожує мене те , чому СБУ цього «Єдіка», зразу не взяли під варту , а він і зараз перебуває на волі? Як це так , спіймають , якогось маленького хабарника і зразу під варту , а наркодилер на волі з таким багажем .

Я думаю громадськість візьме на контроль цю справу і особливо прокурор Закарпатської області . Це ж справа честі не тільки для прокурора та активістів ,а і для патріотів . Щоб такі тварюки не травили молодь . В ютубі є жорстке відео , як на Донбасі спіймали продавця наркоти і засікли на смерть . Там такі випадки були постійно і як кажуть жителі , які там проживають, наркоманів там почти немає . Вони або вбиті ,або втікли . І цікаво ,а чому мовчить прес-служба СБУ про таку вдалу операцію , чи вже хтось хоче спустити це на торомозах ? – зазначив Роман Келемен.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *