На Закарпатті разом з “губернатором” змінили керівників силових структур – СБУ та УМВС

сбуМіністр внутрішніх справ України Арсен Аваков призначив новим головою УМВС у Закарпатській області Сергія Князева. Про це він сказав під час засідання в Ужгороді, передає УНН.
“Сьогодні прийняли рішення про призначення нового керівника Управління МВС у Закарпатській області Сергія Князєва”, — повідомив А.Аваков.
Як повідомляв УНН, 15 липня в Ужгороді Президент України Петро Порошенко, після призначення Геннадія Москаля главою Закарпатської ОДА, наголосив на необхідності кадрового очищення у правоохоронних органах.
Президент також наголосив, що необхідно провести серйозну чистку на Закарпатті і додав, що “дуже уважно вивчає досвід балканських країн”.

Крім того, як передає Еспресо TV, голова СБУ Василь Грицак вніс президенту кандидатуру на посаду голови управління СБУ в Закарпатській області полковника Олега Воєводіна. Порошенко підтримав.

Про це голова СБУ повідомив під час візиту в Закарпатську область. За його словами, події, що відбулись на Закарпатті, свідчать про спробу дестабілізації ситуації в державі.

“Консолідована позиція силового боку – активна боротьба з корупцією через самоочищення. Ми до цього готові. Керівником управління в Закарпатській області пропоную призначити полковника Воєводіна Олега Володимировича”, – заявив Грицак.

Він також наголосив, що те, що сталося в регіоні, правоохоронці та силовики не могли не бачити, не знати і не чути.

“Місцеві еліти знають краще за мене, які питання вирішуються тут”, – додав Грицак.

Водночас, президент Петро Порошенко підтримав призначення Олега Воєводіна головою управління СБУ Закарпатської області.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *