На Закарпатті прикордонники затримали «водолазів» та 10 ящиків сигарет

водолазиСпівпраця українських прикордонників з правоохоронцями сусідніх країн, що межують з Україною, сприяє підвищенню ефективності протидії злочинній діяльності, а постійний обмін інформацією дозволяє оперативно реагувати на ситуацію та своєчасно вживати превентивних заходів.

Одним із результативних прикладів такої взаємодії стало затримання прикордонниками Мукачівського загону спільно з румунськими правоохоронцями двох «водолазів» та запобігання переміщення через кордон 10 ящиків тютюнових виробів.

Так, під час здійснення охорони кордону, прикордонний наряд відділу «Великий Бичків» затримав двох чоловіків у гідрокостюмах, коли вони саме виходили із річки Тиса. Документів при собі «плавці» не мали, але повідомили, що є громадянинами України. Про факт затримання прикордонники відразу повідомили румунських колег. Після чого навпроти місця виявлення правопорушників було знайдено 10 ящиків тютюнових виробів, які вони, очевидно, переправляли.

Затриманих осіб було доставлено у відділ прикордонної служби «Великий Бичків» для проведення фільтраційно-перевірочних заходів та складання адміністративних протоколів за ч.2 ст.204-1 КУпАП.

За рішенням суду на правопорушників було накладено стягнення у вигляді штрафу 3 400 гривень кожному.

Держприкордонслужба України

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *