На Закарпатті прикордонники затримали 10 нелегальних мігрантів з Індії, Пакистану, Непалу та Афганістану

прикордонники2На Закарпатті, у результаті оперативного обміну інформацією, прикордонники України та Угорщини запобігли спробі незаконного перетину державного кордону нелегальними мігрантами.

Так, під час патрулювання прикордонний наряд відділу «Горонглаб» Мукачівського загону виявив сліди на контрольно-слідові смузі. З метою недопущення протиправної діяльності співробітники Держприкордонслужби України негайно розпочали оперативно-розшукові заходи та  відразу поінформували угорських колег, які зі свого боку теж організували пошуки на даному напрямку.

Як результат проведеної спільної операції українських та угорських правоохоронців, було затримано 10 осіб, які є вихідцями із Індії, Пакистану, Непалу та Афганістану. Крім того неподалік від кордону, прикордонники виявили автомобіль з подвійними номерами, яким ймовірно й доставляли до кордону нелегальних мігрантів.

Наразі тривають  заходи по встановленню кола осіб причетних до організації незаконного переправлення через кордон нелегальних мігрантів.

 

 

Loading...