На Закарпатті відбувалися масштабні вирубки лісу поблизу кордону

 Співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою викрили керівників одного з підрозділів Чопського прикордонного загону, які сприяли масштабній вирубці лісу поблизу державного кордону зі Словаччиною.

Підприємцям з Словаччини прикордонники видали два т.зв. “санітарні квитки” для розчищення смуги лінії держкордону. Бізнесмени, за бездіяльності двох керівників підрозділу, значно перевищили необхідні обсяги вирубки. Деревину, у тому числі цінних порід, вони контрабандою переправляли через кордон. За попередніми оцінками, сума завданих державі збитків перевищує двадцять мільйонів гривень.

Двом керівникам підрозділу прикордонної служби  Чопського прикордонного загону оголошено підозру за ч. 3 ст. 425 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання капітанам запобіжного заходу.

Тривають спільні оперативно-слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності усіх посадовців, причетних до незаконної вирубки лісу.

Під час досудового слідства передбачається зміна кваліфікації злочину.

Прес-центр СБ України

ліс ліс2

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *