На Закарпатті при перестрілці з Правим сектором одному міліціонеру відірвало руку, ще кілька поранено (ВІДЕО)

Стали відомі перші подробиці сьогоднішніх кривавих подій у Мукачеві.
Окрім того, повідомляється, що під час перестрілки в районі Червоної гірки понесли втрати міліціонери. Одному повністю відірвало руку, ще кілька поранено.
Дещо раніше бійці Правого сектору захопили пост ДАІ при в’їзді до Мукачева. Бійці, озброєні автоматичною стрілецькою зброєю, відкрили вогонь та блокували дорогу до міста, щоб не пропустити туди загони міліції.
Наразі справжні бойові дії розгорнулися в районі Червоної гірки. Там чути постріли автоматів та вибухи бойових гранат.
Повідомляється також, що два основні виїзди з міста заблоковані.
Окрім того, жителі 5-поверхівок, які знаходяться біля виїзду з міста, повідомляють про пожежу на одній із АЗС. Із яких причин виникло загорання, наразі невідомо, однак наші журналісти радять читачам уникати поїздок до цього району міста.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що сім автомобілів типу «джип» із символікою Правого сектору під’їхали до будівлі спортивного комплексу «Дракон». На одному із автомобілів на даху була встановлена автоматична стрілецька установка. Із невідомих поки причин правосекторівці почали стрільбу, під час якої постраждали два місцеві спортсмени.

Один із них загинув на місці. За життя другого зараз борються лікарі.

перестрілкаФото Панорама Мукачева

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *