На Закарпатті проведуть фестиваль вогню

вогонь3В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція організаторів фестивалю вогняного мистецтва та шоу-програм FIRE LIFE FEST, який проходитиме 2-3 травня в ужгородському амфітеатрі.

Детальніше про свято розказали Ірина Мартин, керівник Театру вогню FIRE LIFE, організатор фестивалю; Юрій Кочут, керівник Театру вогню FIRE LIFE, організатор фестивалю та Євген Бобров, начальник управління культури Ужгородської міської ради.

За словами Євгена Боброва, ідея зібрати разом колективи цього жанру – вогняного мистецтва, який особливо розвивався останні 5-6 років, виникла ще два роки тому. «Такого у нашому місті ще не було, – каже Євген Бобров. –   Достатньо було подумати про це, переговорити з колективами і захід викликав неабиякий інтерес. Весь тягар організаційний взяли на себе Театр вогню FIRE LIFE, відомий в Ужгороді і далеко за його межами. Ужгородська міська рада — безпосередній партнер цього фестивалю. Всіляко сприяємо та допомагаємо».,

«Ми мріяли про такий проект, – каже Ірина Мартин. – Планували упродовж двох років, як все організувати для людей, які займаються вогняним мистецтвом. Ми склали цікаву програму. Як додаток до фестивалю вогняного у нас буде світлодіодне шоу. І танцівники. І бармен-шоу. Все, що стосується розважальних шоу-програм і циркового мистецтва. Будуть виступати також музичні гурти «Чаламада», «Касіопея» та інші, діятиме hand made ярмарка, ярмарка циркового та вогняного реквізиту».

На фестиваль приїдуть артисти з цілої України – Харкова, Одеси, Дніпропетровська, а також інших країн – Білорусії, Швеції, Німеччини, які у вогняному жанрі відомі на світ. Це не просто перший закарпатський фестиваль вогню, а перший міжнародний фестиваль,- кажуть організатори.

Юрій Кочут розповів, що все дійство буде проходити на території амфітеатру. «Буде також працювати дитяча зона з аніматором. Чекаємо  колектив Чіга-біга з Нижнього селища, – каже Юрій Кочут. – Хотілося б щоб закарпатці побачили щось нове. Ми старалися протягом 5-и років нашого існування показувати щось нове. Фестиваль, який відбудеться, — це  не фаєр –шоу, яке можна побачити на масових заходах. Це зовсім нові програми колективів, і  якщо б не фестиваль, то її ніде не побачите».

Організатори зауважили, що навмисне вибрали травневі свята для свята, бо у ці дні багато туристів і вогняний фестиваль може стати щорічною візитівкою Ужгорода.

У програмі також фаєр-батл — змагання між артистами вогняного жанру, які будуть демонструвати свою майстерність, технічність, можливість імпровізувати, музикальність, харизматичність.

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *