На Закарпатті попереджено переміщення кольорових металів через митний кордон України

Днями, за інформацією управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Закарпатській області, працівниками Закарпатської митниці ДФС в зоні митного контролю митного поста «Ужгород» затримано вантажний автомобіль під керуванням громадянина України. Згідно з товаросупровідними документами він прямував у режимі «транзит» за маршрутом Литва-Сербія та перевозив вантаж: «відходи сплавів на основі міді та цинку у вигляді порошкоподібної речовини», загальною вагою 22,5 т.

У ході проведення огляду встановлено, що вказаний транспортний засіб перевозив вантаж – «відходи та брухт кольорових металів».

Крім того, сьогодні, за результатами відпрацювання інформації ГУ внутрішньої безпеки ДФС України, працівниками управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Закарпатській області, спільно з співробітниками ГУ боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ та Закарпатської митниці ДФС, попереджено незаконне переміщення кольорових металів через митний кордон України.

На даний час тривають перевірки та вживаються заходи щодо встановлення причетності посадових осіб органів ДФС до організації переміщення через митний кордон України брухту кольорових металів.

Відділ організації роботи

ГУ ДФС у Закарпатській області

метал метал2 метал3 метал4