На Закарпатті поблизу кордону затримали 17 незаконних мігрантів

Державна прикордонна служба України продовжує вживати заходи щодо протидії незаконній міграції на державному кордоні. Так, сьогодні вночі в рамках проведення спеціальних заходів «Мігрант» прикордонники Чопського загону спільно з співробітниками СБУ  затримали 17 незаконних мігрантів та громадянина України, ймовірного організатора переправлення.

10 осіб без документів міжвідомча група зупинила в 500 метрах від державного кордону. Зі слів затриманих вони виявились вихідцями з Сомалі та Афганістану. Серед них був затриманий громадянин України, який попередньо організовував переправку нелегалів.  Згодом на цьому ж напрямку прикордонники виявили ще 4 вихідців з Афганістану та одного сомалійця, а  близько 6 ранку, ще одну групу з 3 громадян Пакистану та Афганістану прикордонники затримали за 800 метрів від державного кордону. Наразі проводяться подальші перевірочні заходи.

нелегали нелегали2

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *