На Закарпатті ОПОРА зафіксувала цілий набір різноманітних порушень під час виборів

вибори4Як повідомляє ОПОРА, в селі Іванівці (Мукачівський район) у виборчому бюлетені було невірно вказано ім’я по-батькові одного із претендентів до сільської ради. Кандидат повідомив спостерігача ОПОРИ, що звернеться із позовною заявою до суду щодо визнання виборів недійсними.

В Ужгороді на території підприємства АТП-12107 зафіксовано, що поруч із приміщенням дільниці №210757 працювала їдальня підприємства. Протягом дня ОПОРА отримувала різні сигнали, що у цій їдальні пригощають безкоштовно виборців при умові, що вони голосують за одну з партій. Коли спостерігач ОПОРИ прибув на місце події і зайшов до їдальні, то йому сказали, що безкоштовно отримає обід якщо він член дільничної комісії. Однак коли представник сказав, що він не член комісії, а виборець, який уже проголосував, у їдальні йому запропонували безкоштовно півлітрову пляшечку води.

У селі Берегуйфалу (Берегівський район) на дільниці №210007 спостерігач ОПОРИ зафіксував факт видачі виборчого бюлетеня на підставі закордонного паспорта, хоча це заборонено законом. У закордонному паспорті, нагадаємо, не вказується місце реєстрації людини та ім’я по-батькові.

У селі Велика Копаня (Виноградівський район) зафіксовано кілька фактів перебування у кабінці під час голосування двох виборців. Про подію спостерігачі ОПОРИ склали акт та написали скаргу.

Аналогічну ситуація ОПОРА зафіксована у селі Лохово (Мукачівський район). Про це спостерігачами складено акти. Також на цій же дільниці різні спостерігачі висловили претензії щодо місця розташування скриньок – мовляв, у місці, де їх вирішило встановити керівництво комісії, скриньки – не у полі зору спостерігачів. Утім голова комісії сказала, що погодила таке розташування скриньок із районною виборчою комісією. Також вона відмовилася приймати будь-які скарги від спостерігачів.

 

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *