На Закарпатті митники вилучили іномарку з підробленими документами

митницяЗ Угорщини в Україну українець намагався з фальсифікованими документами ввезти 20-річний «Опель Вектра» на словацьких номерах.

Кордон вирішив перетнути в пункті пропуску «Лужанка» Закарпатської митниці ДФС. Як громадянин, що забороненого не перевозить та від митного контролю нічого не приховує, українець обрав «зелений коридор» та подав для оформлення всі необхідні документи. Однак у працівників митниці виникли сумніви щодо довіреності на право користування автомобілем. Аби підтвердити чи спростувати свої сумніви, було направлено лист-запит нотаріусу, який зазначено в поданому до митного оформлення документі. Як результат, – нотаріус відповів, що він довіреність не посвідчував і цей документ – фальсифікат.

Таким чином громадянин України перемістив через митний кордон України автомобіль, шляхом подання органу ДФС як підстави для його переміщення підробленого документа: доручення на право користування транспортним засобом.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Наразі автомобіль вилучено, його вартість встановлюється, а щодо громадянина складено протокол про порушення митних правил, – пише відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *