На Закарпатті кандидати від Порошенка йдуть двома таборами

Порошенко

На Закарпатті виборчою кампанією партії «Блок Петра Порошенка» у різних округах займатимуться активісти партії УДАР та Єдиний Центр.

Як повідомив представник УДАРу, кандидат №38 у списку «Блоку Петра Порошенка» Валерій Пацкан, ресурси його політичної сили використають у виборчих округах №68 та №70. Відповідно, тут кандидати – представники УДАРу: підприємець Роберт Горват та юрист партійного осередку Маріанна Чундак. Остання, в силу технічних причин, балотується як самовисуванець.

На решті чотирьох округах (№69, №71, №72, №73) балотуються брати Віктор, Іван, Павло Балоги та їх двоюрідний брат Василь Петьовка (троє – чинні нардепи, Іван Балога – голова Закарпатської облради). Відповідно, на цих округах на результат партії «Блок Петра Порошенка» працюватиме актив політичної сили Єдиний Центр.

Голова закарпатського осередку УДАРу Валерій Пацкан наголосив, що не в захваті від такої ситуації, втім наразі так вирішено на всеукраїнському з’їзді.

ОПОРА

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “На Закарпатті кандидати від Порошенка йдуть двома таборами

  • 25.09.2014 at 14:46
    Permalink

    Морда в цього,що на фото,не втішна,озлоблена. На главу держави він зовсім не схожий,бо обличчя в цих високоповажних персон,завжди повинно бути приємної зовнішньості, при будь-яких обставинах.

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *