На Закарпатті “Гесівська мафія” помстилася секретарю сільради (відео)

Ганебний випадок стався на Хустщині, де лобісти міні-ГЕС здійснили напад на торгівельний заклад родини секретаря Кошелівської сільради, як стїть на заваді екологічно небезпечному будівництві. Про це в соцмережі Фейсбук повідомляє правозахисник Роман Келемен.

«Гесівська мафія» , які її називають уже на Закарпатті почала залякувати людей , які виступають проти будівництва мінігес. Такий випадок стався на Хустщині в с. Кошелево , де секретарю сільської ради Лемак Марина побили 21 вікно на торгівельному закладі , яке їй належить на підставі приватної власності це відбулось ранком 7 числа.

Заклад знаходиться в самому центрі міста , нападники били вікна не боячись , що їх хтось побачить і притягне до відповідальності , навірно відчуваючи захист з боку власників мінігес , які наказали помститись Лемак Марині. Лемак Марина , як представник громади була на судових засіданнях та надала до суду рішення сільської ради про заборону будівництва мінігес та протокол громадських слухання , виступала в суді висловлюючи позицію сільської громади про заборону будівництва мінігес . Як заявляє Лемак Марина , що в такий спосіб «гесівська мафія» почала залякувати людей , щоб ті не ходили на судові засідання та не виступати проти будівництва мінігес . Забудовник ТОВ «Гідроресурси» заявив , що вони потратили 1.5 мільйона грн. і не збираються так просто здаватись .

Нагадую , що забудовником , який хотів будувати мінігес на території села було ТОВ «Гідроресурси Ріка» власником цієї фірми є Сегеді , який є помічником та водієм колишнього депутата від ЄЦ Трикур В.Ф. ці особи були учасниками корупційного скандалу навколо реконструкції винного льоху «Совине Гніздо», –зазначив Роман Келемен.

Loading...