На Закарпатті до Дня прикордонника «зелені берети» здійснили похід-сходження на гору Кременець

Гора Кременець,  висотою 1221м – є вершиною, де перетинаються державні кордони України, Польщі та Словаччини. Саме туди сьогодні, 21 травня, понад 30 чоловік –  керівництво Західного регіонального управління, прикордонники Чопського загону,  ветерани, члени громадських організацій та представники української православної церкви,  здійснили урочисте сходження. На горі учасники сходження зустрілися з керівниками прикордонних підрозділів Республіки Польщі та Словаччини.

Піднявшись на саму вершину, всі учасники, серед яких був і 80-річний Голова громадської організації – Опаленик Василь, встановили та підняли прапор України та  прапор ДПСУ, виконали державний гімн, хвилиною мовчання вшанували загиблих охоронців кордону та заклали Капсул Часу з посланням майбутнім поколінням прикордонників.

Під час урочистостей начальник Західного регіонального управління Володимир Єгоров побажав миру і злагоди, та  щоб через 15 років усі присутні могли ж в тому складі відкрити Капсулу Часу та пригадати минулі роки.

Прес-служба Чопського прикордонного загону

кременець кременець2 кременець3