На Закарпатті чергова “заварушка” за участі “Спеціального контролю” та патрульної поліції (ВІДЕО)

нижні ворота“Спеціальний контроль” розмістив на каналі Ютуб відео з натяком на те, що на стаціонарному посту в населеному пункті Нижні Ворота патрульна поліція бере хабар у водія транспортного засобу, який зайшов у приміщення з гаманцем і щось з нього передавав правоохоронцям.

У відповідь Патрульна поліція Ужгорода та Мукачева поширила спростування:

Шановні громадяни, вкотре нагадуємо вам не реагувати на провокативні і дискредитаційні матеріали псевдоактивістів, які спрямовані проти патрульної поліції.

У мережу потрапило відео, на якому чітко видно, що на посту в Нижніх Воротах, де працюють патрульні поліцейські, не відбувається жодної протиправної дії, однак активістів обурює те, що водій виходить з приміщення без адмінматеріалу (постанови чи протоколу).
Нічого дивного у цьому нема, адже якщо у перевізника, чи просто водія з документами та товаром усе гаразд – він спокійно їде далі.

Активісти СпецКонтролю вкотре намагаються ввести в оману людей, видаючи бажане за реальне.

Пост “Нижні Ворота” є важливим стратегічним об”єктом на кордоні областей, тому щодня задля запобігання ввезенню в область незаконних товарів там здійснюються десятки перевірок. Цей випадок не став винятком.

У тому, що на пост зайшов чоловік, у якого перевірили документи на вантаж чи транспорт – нема нічого протизаконного, тож просимо не розповсюджувати склеєну з будь-чого інформацію.

Спецконтролівець Andriy Leyko відповів з цього приводу наступне:

Шановний Юрій Марценишин дайте будь ласка громадськості відео з реєстраторів поліцейських що там насправді відбувалося і всі питання будуть закриті.

Прес-секретар патрульної поліції Ernest Zawadzki у відповідь зазначив:

Всі питання будуть закриті, коли люди звикнуть, що ми не беремо хабарів і зникнуть ганебні спроби дискредитувати роботу патрульних.

Голова Громадської ради при ГУНП в Закарпатські області Микола Желізняк жорстко прокометував:

 Ернест, шановний друже! Не стверджують, припускають скоріше – що такі випадки є! Важко не повірити, і лише тому, що поряд з освіченими і вихованими юнаками і дівчатами у ваших рядах є і бидло і шлюха, яка у пів города отсосала за 100 гривень! А от це вже громадяни стверджують! Є особа, яка прилюдно принижувала гідність громадян на Майдані і чиновникам в очі всеприлюдно плювала – тоже не за патріотичного пориву! Як це співставити з тією мораллю та критеріїв що були впроваджені через Вашу ситему відбору від Айсітапа? Тому взяти хабара в 100 грн. і “відпрацювати” в неприродній спосіб різні процеси, а результат той же!
Я переконаний, що при першому випадку використання вогнепальної зброї на вулицях Ужгорода вашими “менами”, все закінчиться такж же стрімко, як і розпочалося! Голівувуда в Ужгороді не буде!

Своєрідна “війна” у Фейсбуці триває.

 


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 + 14 =