На Закарпатті до боротьби з окупантом готові навіть п’ятирічні діти (ФОТО)

Сьогодні, 26 серпня, відбулися планові навчання загону територіальної оборони при Ужгородському ОМВК.  Участь в заході також прийняли волонтери, жінки та діти військовослужбовців, працівники ДП «Ужгородський лісгосп» на чолі з директором Василем Києм.

На цих навчаннях загін відпрацьовував стрільбу з автомата з різних позицій, метання гранат та закладку протитанкових мін. На випадок збройної агресії ворога ці навики мають бути відпрацьовані до автоматизму і можливість застосування добре організованого партизанського руху має заставити нападника задуматись чи варто робити необдумані кроки для наступу на суверенну Україну, адже за зброю готові взятися і п’ятирічні діти, зокрема син підполковника Журавльова Максим.

Цього дня військовий комісар Ужгородського ОМВК, підполковник Микола Журавльов представив нового командира загону ТРО майора Юрія Какабадзе, котрий прибув на навчальні стрільби разом з трьома синами.

Навчання з бойовими стрільбами Ужгородського загону територіальної оборони проводитимуться щомісяця.тро1 тро2 тро3 тро4 тро5 тро6 тро7 тро8

тро тро9 тро10 тро11 тро12 тро13 тро14 тро15єе

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *