На Закарпатті 13-річного втікача повернули додому

втечаДо чергової частини Мукачівського міськвідділу міліції звернулися батьки хлопчика з заявою про те, що їх 13-річний син ввечері 9 жовтня пішов з дому і не повернувся. Батьки підозрюють, що син міг поїхати до тітки, яка проживає в Бахманському районі Чернігівській області. Там саме гостював їхній старший син.

Сама родина мешкає у смт.Чинадієво. Також батьки розповіли, що хлопець раніше ніколи не втікав із дому.

– Ми розіслали орієнтування з прикметами хлопця до всіх міськрайвідділів області, а також Чернігова, – розповідає в.о. начальника сектора кримінальної міліції у справах дітей Мукачева Олександр Корчнявий. – Перевіряли усі ринки, вокзали та інші місця, де міг перебувати хлопець. Також підтримували зв’язок з рідним братом утікача, який був у Чернігівській області. Знайшли втікача у Бахманському районі, де той їхав в автобусі до брата.

13-річний утікач пояснив міліціонерам, що він вирішив декілька днів погостювати у своєї тітки, де зараз проживає його старший брат. Він через інтернет мережу забронював собі залізничний квиток до Києва й поїхав, не попередивши батьків та брата. В м.Київ він пересів на автобус, який рухався в с.Кропивне Бахманського району.

Хлопця повернули до рідної домівки. Правоохоронці провели профілактичну бесіду з неповнолітнім про неприпустимість такої поведінки, – повідомили у Мукачівському МВ УМВС.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *