На закарпатському фестивалі різників заборонили фотографувати вбивства свиней

свиніУ суботу, 30 січня, відбудеться 10-й фестиваль різників-гентешів у Гечі. Однак, через хвилю обурення місцевих зоозахисників ряд ЗМІ опублікував інформацію про те, що цьогоріч на фестивалі відмовляться від публічного різання свиней.

“Різати свиней будуть, але це робитиметься спеціальним методом, коли перед різанням застосовується знеболення. Це відбудеться близько восьмої години ранку за київським часом. Цей процес зможуть побачити журналісти, але фотографії та відео робити не можна буде. Дозволено знімати тільки коли розбиратимуть м’ясо. Зможуть бути присутні і звичайні відвідувачі, але зазвичай коли ріжуть свиней ще немає багато людей на фестивалі”, – відзначив організатор фестивалю різників у Гечі та голова села Андрій Мештер.

Він також наголосив: “Це фестиваль не про різання, а про страви, які можна приготувати з м’яса”.

Крім того, організатор запевнив, що не розуміє до чого увесь цей скандал з зоозахисниками.

“На половині України йде війна, люди вбивають одне одного, а тут переживають яким методом 3-4 свині поріжуть. А коли беруть м’ясо в магазині, то як вони думають ріжуть цих свиней? У Румунії, Угорщині, Словаччині є такі фестивалі, там таким же методом вбивають свиней. У нас будуть команди з Києва, Львова, Мукачева, Угорщини, Словаччини. Не розумію, для чого робиться цей скандал?”- прокоментував пан Андрій.

Нагадаємо, днями активісти передали відкритого листа до Адміністрації Президента, Верховної Ради та Генерального Прокурора з вимогою заборонити проведення “Міжнародного конкурсу різників”

clipnews.info

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *