На Закарпатській митниці з поштового відправлення вилучили чотири срібні ордени

ордениФахівці Закарпатської митниці ДФС зазначають, що поштові відправлення, поштові перекази до моменту вручення їх одержувачам є власністю відправників, а митний контроль предметів, що пересилаються з України в міжнародних поштових відправленнях, здійснюється за відсутності відправника, – інформує відділ комунікацій головного управління ДФС у Закарпатській області.

Чотири ордени Другої світової війни ІІ ступеня «Отечественная война» громадянка України з міста Миколаїв намагалася надіслати громадянину Чехії. Особисті нагороди закарпатські митники виявили у міжнародному поштовому відправленні.

Проведеною експертизою встановлено, що ордени виготовлені в СРСР у 1985 році, матеріал виготовлення – срібло 925, золото, кольорові емалі, нарізний штифт з гайкою. Не є культурними цінностями, виготовлялись масово, але мають колекційну цінність.

З метою всебічного та об’єктивного з’ясування обставин пересилання у міжнародному поштовому відправленні – рекомендованого листа без оголошеної цінності, управлінням аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням Закарпатської митниці ДФС було направлено лист до Миколаївської митниці ДФС щодо отримання пояснень від громадянки, яка надсилала ордени.

У своєму поясненні вона зазначила, що про вкладення, які знаходились в конверті вона не знала, оскільки конверт для відправлення їй передали в запечатаному вигляді. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною статті 473 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України 4 ордени «Отечественная война» вилучено.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *