На Закарпатській митниці вилучили незадекларований брендовий одяг вартістю більше 300 тис. грн.

митниця4Прямуючи з Італії автомобілем «MERCEDES-BENZ SPRINTER», громадянин України обрав порядок проходження митного контролю каналом «червоний коридор», заповнив митну декларацію, в якій вказав свої паспортні дані, відомості про транспортний засіб та наявність у нього багажу з особистими речами.

Відтак усно підтвердив вищевказані відомості та заперечив наявність будь-яких інших товарів, в тому числі таких, переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено.

Однак, в ході митного контролю транспортного засобу, були виявлені не вказані в митній декларації та не заявлені при усному опитуванні товари, а саме: одяг жіночий та чоловічий, в асортименті, іноземного виробництва, різних торгівельних марок, моделей, розмірів та кольорів, загальною кількістю 139 одиниць. Товар, загальною вагою 59,2, знаходився у вантажному відсіку автомобіля в картонних коробках та чемодані. Доступ до виявленого нічим не ускладнювався.

За словами українця, одяг, серед якого куртки торгівельних марок «GEOX», «PEUTEREY», «SLAM», «NAPAPIJRI», «SILVIAN HEACH», «EMPORIO ARMANI», «GUESS» та ін.; штани, торгівельних марок «CAIPIRINHA», «CECIL», «FIFTY FOUR» та ін.; шорти, торгівельних марок «NAPAPIJRI», «FRED MELLO», «HENRY COTTON’S», «TOMMY HILFIGER DENIM» та ін.; блузки жіночі, торгівельних марок «CEСIL», «ANIS СOLLECTION», «VERYSIMPLE» та ін., його просив передати чоловік, як свої особисті речі для своєї дружини, яка мала зателефонувати йому в Україні.

На підставі статті 511 МК України одяг, вартістю 365 184 грн, вилучено, пише відділ організації роботи ГУ ДФС у Закарпатській області.

Loading...