На закарпатській митниці вилучили 307 кг контрабандної кави

контрабанда-кава1230 упаковок кави у спеціальних схованках свого легкового автомобілю заховав українець, через що і залишився без транспортного засобу.

За інформацією Відділу комунікацій головного управління ДФС у Закарпатській області, порушник перетинав кордон у ділянці «В’їзд в Україну» митного посту «Тиса», обравши для цього «зелений коридор». Таким чином громадянин заявляв про те, що не переміщує товари, які підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під заборони або обмеження щодо ввезення на митну територію України, та підтвердив це при усному опитуванні.

Однак, щоб переконатись у правдивості заяв українця, працівники митниці приступили до перевірки й виявили незадекларовані 1230 упаковок кави у багажному відсіку та салоні легкового автомобіля. Оскільки упаковки знаходились, зокрема, і в спеціально виготовленій схованці в конструктивній порожнині багажного відсіку транспортного засобу, автівку було затримано.

Таким чином, на підставі статті 511 Митного кодексу України вилучено легковий автомобіль марки «Audi А6», вартістю понад 170 тис. грн та 307 кг кави «Tchibo Exclusive», вартість якої потребує додаткової оцінки із залученням спеціаліста-експерта.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *