На Закарпатській митниці поділили всіх водіїв на звичайних та суддів, прокурорів і колег

Митниця2Про це в мережі Фейсбук повідомляє Павло Білецький.

Таку градацію, принаймні, чітко можна спостерігати на митному посту Ужгород. Всі, хто час-від часу буває на цьому пункті пропуску і стоїть у черзі, можуть спостерігати, як зустрічною смугою руху, куди їдуть автобуси та дипломати, часто пропускають звичайних людей без будь-яких диппаспортів, без малих дітей у автомобілі, без хворих, які їдуть ан операцію і т.д.
Так сьогодні, стоячи у черзі, помітив, як на ту ж смугу, об’їхавши всіх “смертних”, попрямував водій BMW зі словацькою реєстрацією з Собранце, а потім — синьої Шкоди-Рапід з Чеською реєстрацією.
На моє запитання, чому так відбувається і хто ці люди, митники відповіли, що ці автомобілі “на контролі”. А потім мені розшифрували, що на контролі означає: або суддя, прокурор, поліцейський чин або друг чи родич співробітників митниці. Згодом вдалося дізнатися, що на контроль автомобілі ставить або старший зміни або вище начальство. І простий інспектор у цій ситуації є заручником, адже, якщо він не виконає це незаконне прохання керівництва, то потрапить у немилість з усіма витікаючими наслідками…
Варто зауважити, що ситуація із об’жджанням черги носить постійний характер. Як приклад, активісти, котрі вели переговори з митницею щодо розробки законопроекту і небайдужі громадяни щодня з цього приводу роблять зауваження інспекторам. Але ситуація не змінюється. Відтак закрадається підозра, що старші зміни мають певні бариші від такого пропуску автомобілів поза чергою. А це вже чистої води корупція…

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *