На Виноградівщині інспектували споруди цивільного захисту

сховищеНа Виноградівщині проходить інспектування захисних споруд цивільного захисту району. Днями голова інвентаризаційною комісії, голова комісії ТЕБ та НС Виноградівської РДА Анатолій Бажура, начальник Виноградівського районного відділу управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області Володимир Турдай, завідувач сектора з питань цивільної оборони райдержадміністрації Юрій Фурик та інші учасники комісії перевірили 3 об’єкти укриття в селищі Королево та 4  у м. Виноградів.

Про це повідомляє У ДСНС України у Закарпатській області.

Було встановлено, що стан захисних споруд задовільний і вони можуть, за потреби, використовуватися для прихистку населення. Також проінспектовано й простіше укриття – підвальне приміщення АПГ «Закарпатський сад» в смт Королево завдовжки понад 450 метрів, яке може використовуватись для укриття населення при виникненні надзвичайних ситуацій.

«На території Виноградівщини захисні споруди цивільного захисту проінспектовано стовідсотково. З наявних 10 об’єктів укриття всі готові для використання за призначенням на випадок виникнення надзвичайних ситуацій», – зазначив начальник райвідділу У ДСНС області Володимир Дурдай.

Loading...