На Воловеччині завелися бобри

Директор ДП «Воловецьке ЛГ» Василь Росол розповідає, що декілька тижнів тому лісівники помітили на території Пашківського лісництва декілька сімей бобриків: «Нещодавно ми дійсно побачили декілька сімей бобриків. Скоріше за все Пашківське лісництво освоїли бобри-мігранти з Польщі й згодом їх буде набагато більше, адже зазвичай вони впевнено заселяють водойми і прибережні фітоценози навіть у самих багатолюдних місцях, пристосовуючись до багатьох видів господарської діяльності людини, а за сприятливих умов набагато швидче збільшують свою популяцію».

Василь Росол запевняє: якщо у Пашківцях завелися бобри, значить, з екологією все гаразд і водойми чисті. «Бобри – дуже розумні тварини. Так що якщо вони оселилися в Пашківцях, значить, водоймища не перетворяться на болото – адже вони цього не дозволять, їм потрібна вода. Взагалі бобриків майже не спостерігалося на Воловеччині майже сім років. І їх поява у наших лісах тільки радує», – говорить Василь Росол.

бобри

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *