На Великоберезнянщині затримано групу нелегалів з Африки

ПрикордонникиВ ході проведення спеціальних заходів «Кордон-2015» минулої доби на українсько-словацькому кордоні прикордонники Чопського загону затримали чергову групу нелегалів, цього разу – вихідців з Африки.

Під час здійснення спостереження за ділянкою, бійцями відділу «Стужиця», що дислокується у Великоберезнянському районі, за допомогою оптичних приладів було виявлено групу невідомих осіб, що слідувала в бік кордону зі Словаччиною. Дану інформацію було передано спільному українсько-словацькому наряду, який патрулював ділянку. Згодом, за півтора кілометри до кордону, на території України, силами вказаного патруля було затримано трьох чоловіків та одну жінку, які не мали при собі жодних документів. Правопорушники зазначили прикордонникам, що є громадянами Сомалі і мали на меті потрапити до Словаччини.

Як з’ясувалось в ході подальшої перевірки, двоє чоловіків раніше вже затримувались за спробу незаконного подолання українсько-словацького кордону. Наразі встановлюються особи решти правопорушників, проводяться перевірочні заходи. Подальшу долю затриманих визначить суд.

 

Прес-служба Чопського прикордонного загону

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *