На ужгородському вокзалі затримали чоловіка, який намагався розламати банкомат

банкомат

О 5.17 на пульт централізованого спостереження УДСО області надійшов сигнал «Тривога» з банкомату, що перебуває під охороною ДСО. На місце події – у приміщення на території залізничного вокзалу м. Ужгорода негайно було направлено групу затримання.

Через три хвилини після отримання тривожного сигналу працівники ДСО прибули до приміщення, в якому знаходиться банкомат. Чоловік саме розбирав банкомат, щоб дістатися до грошей. До приїзду правоохоронців він встиг ломом пошкодити корпус та розбити монітор банкомату.

Зловмисника негайно було затримано та застосовано до нього спецзасіб – наручники. Лом як речовий доказ правоохоронці вилучили.

Зловмисником виявився житель Свалявського району. Для подальшого з’ясування обставин злочину та винесення відповідного процесуального рішення його разом з речовими доказами було передано працівникам Ужгородського УМВС України на Львівській залізниці. Наразі за даним фактом триває слідство.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *