На Ужгородщині в травні пройде міжнародний винний фестиваль

вино14-15 травня у селищі Середнє Ужгородського району відбудеться Міжнародний фестиваль вина “Троянда Карпат”. На заході будуть представлені вина закарпатських приватних виноробів, а також вина іноземних, зокрема, словацьких та угорських, виноробів.

Окрема частина заходу буде присвячена традиціям та культурі Закарпаття. Кожна національна культура, що вони мирно співіснуують в обоасті, буде представлена окремою зоною для демонстрації власних традицій та культурних особливостей: історія, традиційні костюми, кухня, ремесла, пісні, танці тощо.

Також на гостей чекатимуть різноманітні майстер-класи та презентації, театральні вистави і концертна програма, а родзинкою стануть виступи гуртів «Ватага» та «Rock-H» і шоу від Театру вогню «Fire Life».

Організаторами фестивалю є Ініціатива регіонального розвитку та транскордонного співробітництва, Асоціація студентів-економістів Закарпаття за підтримки Генерального консульства Словацької республіки в Ужгороді та Генерального консульства  Угорської республіки в Ужгороді, а також Генерального консульства Угорської республіки в Берегові.

Захід проводиться в межах проекту «Подорожуючі ляльки» №CBC01024, що фінансується з гранту Норвезького королівства в рамках Норвезького фінансового механізму та спів-фінансується з державного бюджету Словацької республіки, сприяє покращенню транскордонного потоку інформації про прикордонні регіони України та Словаччини (Закарпатської області та Кошицького краю) шляхом презентації спільної культурної спадщини в інноваційній формі.

афіша-троянда


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × four =