На Ужгородщині не бажають виділяти землю воїнам АТО (ВІДЕО)

Військовослужбовець збройних сил України Михайло Петрицький (1995 р.н.) з честю виконав свій обов’язок перед батьківщиною, він був одним з бійців 128-ої бригади, яка захищала Дебальцево.

Повернувшись додому, вперся в глуху стіну чиновницької байдужості. В рідному селі Кам’яниця, що на Ужгородщині воїн намагається отримати земельну ділянку. Коли Михайло знаходився в зоні АТО працівники сільради заявили, що землі в селі нема і заяву на її отримання марно писати.

В ситуацію втрутився військовий комісар Ужгородського ОМВК Микола Журавльов, який прибув до Кам’яницької сільради і порадив її працівникам дотримуватися законодавства України, яке стоїть на захисті інтересів військовослужбовців. Правда, з в.о. голови сільської ради Ковальчук Орисею Володимирівною членом Партії Регіонів поспілкуватися не вдалося, на робочому місці її не було.

На такі випадки повинна також активніше реагувати прокуратура Ужгородщини і придушувати їх у зародку.

Очевидно, що на порядку деному стоїть формування громадської організації з колишніх воїнів АТО, яка займатиметься клерками і заставлятимиме їх ворушити чиновницькими задами заради інтересів захисників вітчизни.

солдат

журавльов

Loading...