На Ужгородщині ліквідували наслідки виливу хімікатів під час ДТП і оштрафували винних

ДТП-хімікатиДержавна екологічна інспекція у Закарпатській області інформує щодо ситуації, що трапилася 14.06.2015 року внаслідок дорожньо-транспортної пригоди в с.Ірлява, Ужгородського району, а саме розливу мінерального добрива «Вітазим» з тракторної цистерни-причепа.

З метою усунення наслідків розливу спеціалістами Держекоінспекції було видано припис та проводився контроль за ходом ліквідації цих наслідків.

Під час контролю відбирались проби поверхневих вод з р.Стара та ґрунту з місця розливу, повідомила Державна екологічна інспекція у Закарпатській області.

На виконання припису Держекоінспекції СТОВ «Агро-Лучки» закінчено роботи по ліквідації розливу. Забруднений ґрунт зібрано та вивезено у відведене місце та проведено засипання верхнього шару дорожнього покриття щебнем.

За забруднення земельних ресурсів Держекоінспекцією притягнуто до адміністративної відповідальності посадову особу на суму 850 грн. Проведено розрахунок розмірів шкоди на суму 6930 грн та пред’явлено претензію СТОВ “Агро-Лучки” для добровільної відшкодування.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *