На Ужгородщині депутати ділять 13 мільйонів понадпланових надходжень (ФОТО)

Про перебіг засідання постійних комісій Ужгородської райради повідомив на своїй сторінці у мережі Фейсбук депутат райради Роланд Цебер.
25-26 липня 2016 року відбулися засідання постійних комісій по обговоренню питань, запланованих розглянути на черговій сесії. З особливою увагою ми підійшли до розгляду питань, що стосуються соціального захисту населення, освіти, культури, охорони здоров’я, соціально-економічного розвитку району.
Поскільки перевиконання районного бюджету становить понад 13 млн. грн., треба було дуже виважено підійти до раціонального їх розподілу. Адже невирішених питань в районі безліч – це і ремонти клубів, дитсадків, ремонти доріг, облаштування стадіонів та підтримка футбольних команд і т.п.
До речі,перше в історії районна рада має намір виділити усім 24 футбольним командам Ужгородського району по 15 000 грн (до нас виділяли по 2-3 тис.грн.) За підсумками розгляду бюджетних питань, як і обіцяв голова ради Руслан Чорнак на останній сесії – жодне звернення не було залишено поза увагою, кошти розподілено раціонально, відповідно до пропозицій депутатів. Загалом на ремонт доріг району пропонується виділити ще близько 7 млн.грн.Також з особливою увагою ми підійшли до розгляду наболілого роками питання щодо водопостачання сіл Часлівці, Коритняни та Кінчеш. Ужгородською районною радою на сесії буде виділено 600 000 грн.(для заміни аварійних труб із-за яких вода витікає в поля) Коритнянській сільській раді для усунення цієї проблеми, яка вже вирішиться найближчим часом.

ужрада ужрада2

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *