На українсько-угорському кордоні вилучили незаконні бренди з леопарда та пітона

Чергову незаконну спробу ввезення на територію України партії не задекларованого фірмового товару з Італії попередили чопські митники на українсько-угорському кордоні.

У зону митного контролю пункту пропуску «Тиса» заїхав рейсовий автобус маршрутом «Мілан-Чернівці» з 12 пасажирами. Під час проходження митного контролю громадяни вказали у деклараціях дані про особисті речі та валюту.

           Однак, коли митники перевірили багажний відсік автобуса, то виявили     не вказані в митній декларації та не заявлені при усному опитуванні товари відомих торгових марок: «VersaceCollection», «Silvanobiagini», «Francobombana» та «Pasotti», які знаходилися в трьох картонних коробках. Серед брендових речей виявилися 10 жіночих та чоловічих гаманців з натуральної шкіри, 8 жіночих шкіряних пасків, 7 парасольок та 127 пар жіночих колготок. Один із пасажирів зізнався, що не задекларований товар він перевозив за винагороду через  кордон  на  прохання  незнайомої  жінки  з м.Неаполь (Італія) для передачі у м.Донецьк іншій жінці. Про вміст коробок він нічого не знав, тому і не декларував.

За попередньою товарознавчою оцінкою фірмові гаманці та паски зі шкіри леопарда і пітона, парасольки з посрібленим та позолоченим покриттями коштують декілька тисяч гривень. На даний час відносно нашого співвітчизника складено протокол за статтею 472 Митного кодексу України за не декларування товарів, які підлягають обов’язковій сплаті митних платежів.

Наразі брендовий товар, остаточну вартість якого визначать експерти-товарознавці, вилучено на склад митниці до рішення суду.

Загалом за січень 2013 року чопські митники склали 199 протоколів про порушення митних правил на 7 мільйонів гривень.


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight + 14 =