На Тящівщині позашляховики розорали державний заказник (ФОТО)

Про це в мережі Фейсбук пише правозахисник Роман Келемен.

В неділю в Брустурянському Держлісгоспі в Нересницькому лісництві, що на Тячівщині с. Нересниця пройшли змагання по джипінгу .

Місцеві та лісівник не можуть стримати злості про нанесену шкоду природі від такого дійства . Проходили ці змагання на території заказнику, в якому ростуть первоцвіти та інші червонокнижні рослин , а також даний квартал лісу є дубовим маточником , де збирають жолуді та пророслі дубові сходи для розсадження по лісництвах області .

Про заборону в’їзду та буд-якої господарської діяльності попереджують вказівники лісництва , де проходили змагання джипінг .

Хто дав дозвіл для такого нищення фауни та червонокнижних рослин колесами джипів неважко здогадатись . Від такого дійства нанесено страшну шкоду заказнику , де шиповані колеса змололи корні та цибулинки первоцвітів та червонокнижних рослин. Необхідно прокуратурі терміново виїхати на місце змагань разом з екологами та встановити нанесену шкоду природі заказника ,а винуватих осіб притягнути до відповідальності . Якщо б це побачив міністр екології то звільнив би і начальника екологічної інспекції ,і начальника управління лісових ресурсів області, – зазначив Роман Келемен.

джипер2 джиперджипер4 джипер5 джипер6 джипер7 джипер8

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *