На Тячівщину з’їхалися бібліотекарі з усієї України

бібліотекаріБібліотекарі з усіх куточків України 25-26 червня в рамках професійного навчального візиту «Ознайомлення з досвідом реалізації проектів в бібліотеках Закарпаття» завітали на Тячівщину.
Темою було ознайомлення з проектною діяльністю Тячівської ЦБС та проект «Бібліотека – громада: відкритий простір для діалогу» про яку розповіла директор ЦБС Ключкей І.С. Детальніше про проектну діяльність не тільки бібліотек, а взагальному доповів Рибар Л. з Агенції регіонального розвитку Тячівського району.
Після виступів було підбиття підсумків навчальної поїздки та планування подальших кроків, де кожен учасник візиту поділився проектною діяльністю своєї бібліотеки та презентував роботу бібліотеки вцілому. Далі колеги поділилися враженнями від Закарпаття та бібліотек, де вони побували.
Для учасників навчального візиту була влаштована екскурсія по бібліотеці, де всі охочі мали змогу поставити працівникам бібліотеки питання, які їх цікавлять. Ознайомилися з роботою кожного відділу, видавничою діяльністю, рекламою бібліотеки та бібліотечних послуг, інноваційними методами роботи, які впроваджує наша бібліотека, довідковим апаратом, поповненням фондів та багато ін. Також вони відвідали дитячу бібліотеку та 26 червня бібліотеку с. Р.Поле.
tyachiv.com.ua

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *