На Тячівщині ще живого чоловіка закинули у яму, де він помер

моргНечуване за своєю жорстокістю вбивство сталося нещодавно в селі Руське Поле на Тячівщині. В одному з приватних дворогосподарств поліція разом з громадськими активістами виявила труп 31 річного чоловіка, який вважався безвісти зниклим.
Майже три дні пролежав нещасний засипаний землею та непотребом у невеликій ямі підсобного приміщення, доки його не виявили місцеві. За інформацією очевидців чоловіка сильно побили та ще певно живого закинули у яму, щоб надалі підірвати. Поруч знаходилась вибуховий предмет, який скоріше за все не спрацював вчасно, або його не змогли завести в дію. Можливо вбивці сподівались на те, що він вибухне, коли хтось випадково навідається на це місце, де вони покинули вбитого приятеля.
За попередньою версією громадянин М. помер після сварки та бійки між ним та двома місцевими жителями під-час вживання алкогольних напоїв. Зараз поліція розшукує винуватців злочину, які втекли у невідомому напрямку. На місці кримінальної події проводяться слідчі дії, вибуховий пристрій знешкоджено.
А тим часом місцеві мешканці та громадські активісти шоковані цим випадком та звірством своїх земляків і стурбовані зростанням злочинності у селі Руська Поле. Крадіжкі, п’яні розбірки і навіть наркотики стають уже звичним явищем у їх колись спокійному та тихому населеному пункті .
Зараз же люди бояться виходити у вечірній час на вулицю та переживають за свою безпеку вдома. У селі ходять чутки про двох зниклих дівчат, які не повернулися додому ще з святкування 8 березня. Однак офіційного підтвердження даній інформації нема.
Тячів LIFE

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *