На Тячівщині посадовці РДА закупили картоплю вдвічі дорожче її ринкової вартості

картопляТячівською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом розтрати майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб (ч.3 ст.191 КК України). Йдеться про службових осіб комітету з конкурсних торгів управління освіти Тячівської РДА, які спричинили збитки державі на суму майже 122 тис.грн.

Як повідомили у Тячівській місцевій прокуратурі, встановлено, що службові особи комітету з конкурсних торгів управління освіти Тячівської районної державної адміністрації за попередньою змовою, зловживаючи службовим становищем, з метою привласнення бюджетних коштів, під час здійснення державних закупівель коренеплодів та бульби їстівної, в кількості 40 600 кілограмів, здійснили незаконні витрати бюджетних коштів, шляхом проведення переговорної процедури закупівлі. Посадовці РДА закупили картоплю вдвічі дорожче її ринкової вартості на той період. Своїми діями вони спричинили збитки державним інтересам в сумі майже 122 тис. грн, які вони переплатили за картоплю.

Прокуратурі стало відомо про цей факт після вивчення стану дотримання вимог бюджетного законодавства щодо здійснення державних закупівель за бюджетні кошти продуктів харчування для закладів освіти району.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *