На сьогодні досі не розпочато передачу майна ПТУ в спільну власність територіальних громад Закарпаття

пту м2Перебування майна цих закладів у державній власності та відсутність відповідного фінансового ресурсу на підтримку матеріально-технічної бази призведе до поступового їх руйнування.
Про це йдеться у зверненні крайових парламентарів до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, яке було прийнято на четвертому пленарному засіданні другої сесії облради. У тексті наголошується: «Ми, депутати Закарпатської обласної ради, звертаємося з приводу необхідності передачі з державної у комунальну власність майна установ і закладів, які утримуються за рахунок коштів місцевих бюджетів області».
Далі в документі зазначається, що заклади професійно-технічної освіти у відповідності зі змінами до бюджетного законодавства фінансуються з місцевих бюджетів з 2011 року, а установи ветеринарної медицини – з 2015 року (згідно із Законом України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо реформи міжбюджетних відносин» від 28.12.2014 року №79-УІІІ).
Однак, на сьогодні так і не розпочато процес передачі майна зазначених установ та закладів з державної у спільну власність територіальних громад області.
Перебування майна цих закладів у державній власності та відсутність відповідного фінансового ресурсу на підтримку матеріально-технічної бази призведе до поступового їх руйнування.
При цьому вкрай важливим є здійснення заходів з модернізації мережі цих закладів з урахуванням необхідності їх укрупнення, підготовки робітничих кадрів відповідно до потреб регіону та ринку праці, а також використання потенціалу таких навчальних закладів для забезпечення роботи з підготовки та перепідготовки незайнятого населення.
Враховуючи наведене, депутатський корпус обласної ради в черговий раз звертається з проханням невідкладно внести відповідні зміни до законодавчих та нормативно-правових актів та здійснити передачу майна професійно-технічних навчальних закладів та установ ветеринарної медицини з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Закарпатської області.
Прес-служба Закарпатської облради

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *