На сесії Закарпатської облради “губернатору” Губалю вручать чорну мітку

губальПро це в мережі Фейсбук повідомляє депутат Закарпатської обласної ради Олександр Антал.

На пленарному засіданні сесії Закарапатської обласної раді, я особисто вручу п. Губалю В. клопотання з представниками п’яти громадських організацій краю , на предмет звільнення з посади Голови Закарпатської ОДА, з подальшою роботою радником сільського господарства з хорошою зарплатою, у народного депутата Валерія Пацкана …(звичайно, якщо він Вас візьме)
Справа в тому, що шантаж та залякування Василем та спробою звільнення керівників силових структур та інших відомств, збила його з істинногї дороги, для якої роботи він тут в Закарпатті саме і призначався.
На жаль ці брудні та ганебні технології Губаль вповадив в усій області від чого страждають багато людей та керівників.
Одна порада Вам Шановний Василь Іванович!!! Засуньте палець в стакан води, а потім його витягніть і уважно подивіться яка там залишиться дірка….От так і про себе думайте, що незамінних нема.
Нам здається, що краще і справедливо буде , якщо Ви наберетеся сміливості і самі напишете Президенту заяву на звільнення… Як кажуть;-так краще буде.
Запевняю Вас Шановний Василь Іванович,- народ Вам безмежно буде вдячний ! – підсумував Олександр Антал.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *