На що скаржаться пасажири громадського транспорту в Ужгороді (ВІДЕО)

маршрутка2Нестача автобусів, грубість водіїв, і нікому не відомий графік руху маршруток, — саме на такі проблеми найчастіше скаржаться ужгородські пасажири.

Найбільше звернень до міської ради надійшло від пасажирів маршруту №2, який їздить від площі Шандора Петефі до військового містечка поблизу Горян. Їздить до восьмої години вечора кожні півгодини у будні, та щогодини у вихідні. Протяжність цього рейсу більше 6 кілометрів.

«Двойка, сама жахлива маршрутка, сама брудна,  їздять як хочуть. То кожні півгодини, у вихідні раз в годину. Сидіти нема де. Лавочок нема. Де ж сидіти вагітним, дітям, людям похилого віку. А коли школа почнеться, то взагалі жах. Дітки запізнюються до школи, тому, що не вміщуються в автобус», — Вікторія, ужгородка, пасажир маршруту №2. Пані Вікторія, каже, що неодноразово зверталась до міської ради із скаргами.

Водії ж цього сумнозвісного маршруту кажуть, що їздити частіше їм просто не вигідно, оскільки перевозять велику кількість пільговиків. Гроші ж які було виділено на пільгові перевезення, кажуть не отримали.

«Якщо буде 2 автобуси їздити, то ми нічого не заробим. Пенсіонери їздять безкоштовно, учні безкоштовно. 5 разів вже приймали і відміняли закон про безкоштовний проїзд учнів. Коли вже це неподобство закінчиться. Їхали зі мною на днях 8-10 учнів. Я питаю: «А ви куди?». Відповідають: «У 555, подивитись який там ліс гарний». Хоч би копійку заплатили», — Михайло, водій маршруту №2

У міській раді, кажуть, що отримали велику кількість скарг щодо руху цього маршруту. І це питання зараз на етапі вирішення. Якщо перевізник не владнає цю проблему, то йому загрожує розірвання договору на перевезення.

«По 2 маршруту у нас критична кількість скарг. Зараз у нас є інформація, що робота вже покращилась. Якщо ж скарги надходитимуть і надалі, то буде винесено питання на розгляд міськвиконкому про розірвання договору перевезення», — Петро БОБИК, начальник відділу транспорту, державних закупівель та зв’язку

Натомість у відділі транспорту наголошують, що 4 найважливіші маршрути: а саме №7, 8, 10 та 14 їздять до 23 години. І за необхідності графік руху будь якого маршруту можна змінити чи продовжити, для цього просять звертатись із пропозиціями до міської ради.

Ужінформ

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *