На Рівненщині у справі про хабарництво затримано усіх директорів лісгоспів (ФОТО)

Силовики провели спецоперацію із затримання директорів лісгоспів, які, щоб працювати “спокійно”, заносили керівництву десятки тисяч євро

Про це на сторінці у Facebook повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

“Щоб спокійно працювати “по закону”, директори лісгоспів заносили керівництву десятки тисяч євро. А ті, в свою чергу, домовлялися з контролюючими службами про позитивний результат їхніх перевірок”, – написав Аваков.

Він повідомив, що 5 березня, затримали в.о. начальника і екс-керівника Управління лісового та мисливського господарства Рівненської області та 8 директорів лісгоспів, які “сумлінно” працювали навіть у вихідні дні”.

“До речі, колишній керівник пішов зі свого поста місяць тому. Його “справу” продовжив новопризначений начальник”, – повідомив Аваков.

Він уточнив, що директори лісгоспів привезли керівництву управління 15 тисяч євро і 5 тисяч доларів. Вказану суму повинні були передати перевіряючим з Держлісагентства за приховування виявлених порушень.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *