На Рахівщині затриманий завантажений сигаретами «Урал», який намагався обʼїхати міліцейський пост лісовою дорогою

контрабанда2Про це повідомляється на офіційному сайті голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

У ніч на середу, 23 вересня, працівники Відділу внутрішньої безпеки в Закарпатській області затримали в лісі біля сел. Ясіня Рахівського району автомобіль «Урал» військового типу – вантажівку-всюдихід з двома ведучими мостами. Автомобіль зареєстрований на приватну особу, водій – місцевий мешканець. Прикритий дошками кузов «Урала» повністю завантажений сигаретами «Compliment» без акцизних марок із позначками Duty free та емблемами Львівської тютюнової фабрики.

 Сигарети йшли з Івано-Франківської області на Закарпаття для подальшої контрабанди через «зеленку» в Румунію.  Знаючи, що через міліцейський пост у «Лазещині» проїхати не вдасться, контрабандисти пішли в обхід – лісовою дорогою, якою мали вийти в Ясіня. Однак потрапили в засідку працівників внутрішньої безпеки.
Особа, яка стоїть за цим новим маршрутом, встановлена, це місцевий «контрабандний авторитет».
«Урал» із сигаретами затриманий і доставлений на штрафмайданчик Рахівського райвідділу міліції. Вилучений товар відправлять на експертизу, оскільки є підозри, що це контрафакт. У найближчі години за даним фактом буде відкрито кримінальне провадження.
Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *