На Рахівщині від дитини-інваліда хотіли відібрати земельну ділянку

прокуратура-земляСьогодні, 20 березня, ухвалою апеляційного суду Закарпатської області повністю задоволено апеляцію прокурора Рахівського району: незаконне рішення суду першої інстанції скасовано, майнові права дитини-інваліда захищено.

Прокурор Рахівського району Віктор Кузан повідомив, що на захист інтересів дитини-інваліда прокуратурою здійснено вступ у розгляд цивільної справи.

Як пояснив прокурор, Рахівський районний суд виніс ухвалу, якою було скасовано рішення Богданської сільської ради «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність неповнолітній Л.» та визнано за позивачкою право на приватизацію земельної ділянки площею 0,16 га в с. Богдан Рахівського району. Здійснюючи представництво інтересів дитини в суді, прокуратурою внесено апеляційну скаргу на це незаконне рішення Рахівського районного суду. Відтак, нашу апеляцію задоволено, а дитині-інваліду відтепер по праву належить її земельна ділянка, – повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *