На Рахівщині вчителі не вийшли на роботу (ДОКУМЕНТ)

Такої імпотентної влади на Рахівщині за часів незалежності ще не було. Сьогодні педколектив Богданської ЗОШвідмовився проводити уроки. Причиною стало те, що суд поновив на посаді директора школи Сніжану Абеле. Так помстилися колишні активісти ПР колезі, яка завжди мала принципову позицію.

На місце НП прибули керівники району, прокурор та начальник міліції.

Але це не вплинуло на агресивних учителів, яким було плювати на дітей, що сиділи в класах і чекали на проведення уроків.

абеле6абеле7

Loading...

10 Відповідей

 1. 123 сказав:

  Районна влада(освіта) ще й прикриває педофілів!Прокуратура як завжди спить поки педофілів не замочать? http://firepic.org/images/2015-02/27/q63lj0alsc18.jpg

 2. свідок сказав:

  Див. ст. Вчителі в школі на Рахівщині втратили людську подобу (ВІДЕО)
  Богданці пробудіться,молодь хватить спати,такі ідіоти як нацьому відео вкрали ,пропили,простяли все,ліси вірубали,дороги нимаєте,тепер си ймили за школу,бєте дітей запугуєте бойцюгани з гайналями,дівчата у вас є хлопціі старші за вас(квалери)невже вони неможуть за вас заступитись,починаєси весна підніметься вода в тисі,ті алкоголіки часто в бийла сидять от ви їх по одному або всіх разом і у тису кидайте,якшо самим тяжко то попросіть якись лівий сектор тепер це в моді,подивіться на ту кобилу дячиху-“фізрука”за зовнішний і внутрішний стан(алкоголь) Москалючка давно її мала перевести в доярки,не пішла вона в батька, в І.М. так доярки не пили в сві час як в Сніжани ці пют,такий ціркус вони творят за наші з вами гроші,ми платимо податки,а вони замість роботи хирнев займаютси вопше то вони праві голова не на своєму місті у відричці коцьо би їм скоро роги обламав,так шо петре пробужай молодь ,батьків,збирай родаків та наводи порядок,бо на мінтів тай суддів мала надія,як грошей нимаєш,ми поможемо пиши рахунок пришлемо але сараче порядок мусит бути,бо ви шос усі вже рік си переписуєте а толку мало,треба робити богданське АТО,пензіонерів на пенсію молодим роботу і спрос,там ще шос подинський мамчин синок скаче єму теж рога вправте,я не шучу як треба гроші пиши,але платити будемо за результат,ти Пе не дурний мужик аби тобов такі скотарки та алкоголіки командували роби шоз тим,ми неборе всі в роботах дома лиш паску святимо,тай колядувати приходимо(тай то лиш по через одного)а ви там за наші грошки з шкіри вилазите,жду П.П. відповіді,добраніч

 3. правда сказав:

  Цікаво, чи заплатить нинішний прогул вчителям севчиха, чи притягне їх до дисциплінарної відповідальності. Але як було б бажання за нинішний дебош та прогул уже достатньо підстав, щоб пару ригів звільнити з роботи.

 4. правда сказав:

  Як зливає на сході сепарам наших хлопців, особливо добровольців “наш славний” генералітет так само тут тупо гноїть нормальних, патріотичних людей на догоду ригалам Єцовське сміття.

 5. свідок сказав:

  Романючка на незрозумілих для батькам зборах куди приїхало рахівське керівництво заявила. що батьки там лишні. Але забула, що батьки відправили батьків у школу вчитися а страйкарі сиділи на уроках, але не пояснювали матеріал. Керівництво району вибрало позицію потурати цій компанії . Це що другий Бетлан?

 6. 124 сказав:

  Не відстає від опозиційних депутатів ради у своїй діяльності і голова села Богдан П. Ференц – права рука, вірний служака Сурмачевського. Так, 29 березня, 2013 р.,на прохання Андріюка, без погодження
  сільської громади, „протягує” рішення №347 „Про надання дозволу на розробку детальних планів територій для розміщення малих гідроелектростанцій”. Ходять чутки, що в обмін на згадане рішення пан Ференц отримав квартиру (відомчу) від обленерго в Ужгороді. До честі громади Богдана, на згадане рішення накладено вето, мораторій на 10 років. Це той самий Петро Ференц, якому І. Сурмачевський у часи свого правління надав ще одну посаду заступника голови райради, що суперечить вимогам ЗУ „Про місцеве самоврядування”. Згідно із цим законом, легітимно працював тільки заступник П.Ю. Бочкор, а „ручний” заступник Ференц незаконно отримував заробітну плату з бюджету. На таке кричуще нецільове використання коштів скаржився до прокуратури району депутат М. Кокіш-Мельник. Однак „ручний” прокурор В. Конар, отримавши хабара у вигляді квартири, не вживав ніяких заходів.
  У дописі П. Ференца у „РІО” зазначено, що Орися Кравчук є аморальною, брехливою чи заплямованою особою, на відміну від Сурмачевського, який яскраво „світиться”, як лампочка Ілліча, у своїх здібностях зі зловживання службовим становищем, розкрадання бюджетних коштів.

 7. 123 сказав:

  Межи цих баранів не видко Медведя https://pp.vk.me/c622021/v622021960/1d8dc/sKd2TVGIGlI.jpg

 8. 123 сказав:

  ЄЦ допомагає вбивцям- http://s008.radikal.ru/i305/1501/54/77d42fed42f9.jpg

 9. 123 сказав:

  Як може піднятися потенція у районної влади, коли одна із організаторів незаконного страйку Романюк родичка голови Рахівської РДА Медведя В.

 10. ГУЦУЛИ РАХІВЩИНИ сказав:

  ПОВНА ВИНА КЕРІВНИКІВ ОСВІТИ, ЯКЩО КЕРІВНИК НЕ ЗНАЄ ТРУДОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА ВІН НЕ МОЖЕ БУТИ КЕРІВНИКОМ, ВЖЕ ДАВНО ПРОВОКАТОРИ-ЧЛЕНИ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ ПОВИННІ БУЛИ БУТИ ЗВІЛЬНЕНІ З РОБОТИ ПО СТАТТІ КОДЕКСУ ПРО ПРАЦЮ АМОРАЛЬНА ПОВЕДІНКА ВЧИТЕЛЯ, ЦЕ ТАКІ,ЯК ПРОЦЮК ТА ЩЕ ДВОЄ ГОЛОВНІ БЕЗПРЕДЄЛЬЩИКИ. ЯКЩО ВЛАДА НЕ МОЖЕ НАВЕСТИ ПОРЯДОК З АМОРАЛЬЩИКАМИ ПОВИННІ ДОБРОВІЛЬНО ПІТИ УВІДСТАВКУ. ЩО ЦЕ ЗА КЕРІВНИКИ ЯКІ НЕ ВИКОНУТЬ РІШЕННЯ СУДУ, ЩО Є ОБОВЯЗКОВИМ ДО ВИКОНАННЯ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + 11 =