На Рахівщині середовище “вчителів-кримінальників” атакує всіх хто виявляє самостійність думки (ДОКУМЕНТ)

Войовниче настроєне середовище вчителів Богданської школи, а точніше організаторів незаконних дій (ініціативна група), яке підпадає під кримінальну відповідальність вже рік ґвалтує не те, що с. Богдан, але й   район та  область. Причина цьому – гра місцевої влади та правоохоронних органів у піддавки,  простіше – це сприяння організованому беззаконню.

А тим часом  тим одиницям, які посміли на громадському рівні не підкоритися, заявити критичну думку до дій цього середовища відразу потрапили під наступальний пресинг, атаку з їх боку. Першою під роздачу потрапила вчителька іноземної мови Дзвінчук Леся Михайлівна, яка відмовилася ще в квітні минулого року підписати колективне звернення до райдержадміністрації. За свій вчинок отримала шквал психологічного пресингу, переслідування з боку ініціативної групи та адміністрації школи. Людина не витримала організованого морально-психологічного переслідування з боку своїх колег, розрахувалася з роботи та виїхала на свою рідну Хустщину, хоч і одружена в Богдані.

Наступними жертвами  розправ «колективу» були вчителі школи Делізоті Мар’яна Вікторівна та Брана Ганна Василівна. Останні тривалий час працювали на тимчасових наказах. За те, що вони посміли у червні-серпні минулого року не підтримати «колектив школи» у незаконних діях заплатили дорогу ціну. Їм на черговий навчальний рік  відмовили у продовженні наказу та навіть погрожували фізичною розправою, якщо останні не покинуть територію школи. Ось так формувалася одностайність педагогічного колективу.

 Далі був підданий атаці сільський голова, кандидат історичних наук Ференц Петро Петрович за публікації критичного змісту «Богдан школа і Каптьорка» та «Державний контроль запорука якісної освіти». Активісти ініціативної групи Романюк М.І., Процюк Ю.Ю., Григорик І.В. та Шімон І.І. подали позов до суду за образу честі, гідності і ділової репутації. Детальніше про це можна прочитати в публікації «На Рахівщині затикають рота інакомислячим (документ)».  

Черговою  жертвою лідера ініціативної групи Романюк М.І. стала бібліотекар сільської бібліотеки Шорбан Ганна Василівна на яку була написана скарга до обласного управління культури.  

Далі знову чергова розправа над своєю ж колегою по роботі вчителем української мови та літератури Гав’юк Мар’яною Миколаївною за самостійність позиції. Атестаційна комісія школи села без будь якої мотивації відмовляє на атестації педагогічному працівнику у присвоєнні кваліфікації спеціаліст першої категорії (районна атестаційна комісія, треба дати належне, скасувала рішення шкільної і проатестувала її). Причина – «багато виступаєш проти нас», а член атестаційної комісії,  колишній активний регіонал, він же голова профспілки школи Григорик Іван Васильович, який прославився на всю Україну тим, що бив дітей у школі, відверто заявив: «Це тобі за те, що ходила на Майдан».

У своєму бездумстві вони проявляють агресію навіть до батьків.   За активну позицію  члена батьківського комітету Мелеш Богдани Іванівни ті самі вчителі написали на неї скаргу на місце роботи останньої (Карпатський біосферний заповідник).

Та особливе блюзнірство вчителів проявилося у ставленні до лікаря Богданської амбулаторії, в.о. головного лікаря, депутата Рахівської районної ради, обраного по мажоритарному виборчому округу Ференц Ірини Юріївни. Людини особливо витриманої, безвідмовної,  професійної у своїй справі і зрозуміло авторитетної. Озвіріле вчительство, чи просто прикриваючись ним група осіб школи (ініціативна група) у своїй обмеженості  атакує лікаря примітивними скаргами до  Рахівського центру первинної медико-санітарної допомоги,  обласного управління охорони здоров’я за поданий нею депутатський запит на сесії Рахівської районної ради щодо забезпечення дотримання законності в Богданській ЗОШ І-ІІІ ступенів. При цьому перша скарга була подана у жовтні, а нещодавно повторно. Зміст скарг виявляє повну і абсолютну правову безграмотність, посягання підписантів цієї скарги на основоположні гарантовані Конституцією України права людини. Підписантам спочатку як щось підписувати вартувало б  наперед ознайомитися зі змістом хоча б статті 34 Конституції України, ст. 49 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 3, 15, 21 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад». Решта в скарзі просто   наклеп і нісенітниця. Але хай краще розсудить сам читач.

Микола Холодний

Scan40001Scan40002Scan40003Scan40004Scan40005Scan40006

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

12 thoughts on “На Рахівщині середовище “вчителів-кримінальників” атакує всіх хто виявляє самостійність думки (ДОКУМЕНТ)

 • 05.04.2015 at 15:59
  Permalink

  Богданська школа є полігоном, який доводить, що технології на викривлене сприйняття дійсності працюютьі. Багаторічна присутність у цій школі осіб параноїдального типу (далі параноїків) зробила свою чорну справу. В продовж цілого дня, із дня в день, і так роками озвучуються мантри програмного характеру, зокрема в останній рік: “Сніжана (Абеле) директором не буде”. І це повторюється постійно, як у кришнаїтів “Харе Крішна”, що повторюється кришнаїтом в продов доби 16 тисяч раз. Хто розуміє те, що слова мають велику силу той зможе пояснити те, що відбувається в цій школі. Всі, хто в школі, та і поза нею, піддає сумніву озвученні мантри піддаються морально-психологічному, адміністративному гонінню, переслідуванню, про що сказано у статті.
  Отож проблему можно розв’язати тільки після усунення джерела живлення, яким є декілька одержимих параноїків. Після цього колектив необхідно піддати психологічній реабілітації від тривалих духовно-ідеологічних деформацій, яких він зазнав від цілеспрямованих впливів параноїків.

  Reply
 • 05.04.2015 at 18:04
  Permalink

  Абеле не хотіла про атестувати Дзвінчук ,яка не була присутня на атестації із деяких причин. То хто у тому винен ,що вчитель залишив школу???.

  Reply
  • 20.04.2015 at 20:30
   Permalink

   Дзвінчук не хотів проатестувати в.о.мужика вельме шановний Шімон І.І. на рахунок того,що не була присутня на атестації бо мала поважну причину, що підтверджує лікарняний лист,чомусь дружина Шімона дозволила собі не бути присутньою на засіданні Районної атестаційної комісії і то було нічого.Так що кожен нехай подумає сам був тиск чи не було.Шкода що не всі мають можливість втекти з цього будинку для божевільних, як Олеся Михайлівна а, таких дуже багато у колективі Богданської ЗОШ!!!

   Reply
 • 05.04.2015 at 21:11
  Permalink

  Параноики у власти

  Разжигают в мире страсти,

  В воспалённом их мозгу

  Только ненависть к врагу.

  Ну а враг для них такой,

  Жизнью кто живет иной,

  Кто не хочет в их шаблоны

  Загонять свои законы.

  Непонятно их уму,

  Как живут по-своему.

  Центром возомнив Вселенной

  С «правотой» своей нетленной

  Учат всех, как надо жить,

  Демократию творить.

  Если кто им не по нраву,

  На того найдут управу,

  Разбомбят, сметут с земли,

  Будто те и не жили.

  Reply
 • 06.04.2015 at 17:27
  Permalink

  Чого ти гів.о захищаєш а порядних людей обсир..ш? та цю Шорбанку з бібліотеки пяничку хто не знає. Та не лиш Романючка на неї писала а чоловік 50.Кому вертає вона гроші що дов тепер її держат. .Мені вчителі дают спати а за село обідно.

  Reply
 • 06.04.2015 at 22:09
  Permalink

  Звертаю увагу лише на одну фразу написану у скарзі: “Вона дозволяє собі паплюжити честь колективу школи на сесії Рахівської райради.” Порада: Треба їм переселитися в ПУТІНляндію і тоді їх точно ніхто не буде “паплюжити”. А поки живуть в Україні то повинні знати, що живуть у відкритому, демократичному суспільстві, де громадський контроль, суспільна увага є нормою життя.

  Reply
 • 08.04.2015 at 08:18
  Permalink

  Інтересно чого сайт пише статі лиш від ференців, а від учителів ніодну. видко він туй має знакомого який кладе суда всьо шо ференц захоче даже інформацію непровіривши. странно це всьо вам си не каже.

  Reply
 • 08.04.2015 at 21:46
  Permalink

  Сьогодні в селі Богдан, а саме в парку “Слави”, відбулося “ЧП”. Вчителі-криміналісти незаконно обрубали живу огорожу (корчі) не спитавши дозволу в керівництва села. На місце події незміг приїхати голова, так як повинен був їхати на чергове засіданя суду, а потім обдумовувати чергову статтю проти криміналітетів школи. Свідків цього свавілля вчителів було половина села, тож керівництво школи (“каптьорка”) чекає на реакцію збоку керівників села.

  Reply
 • 09.04.2015 at 22:09
  Permalink

  Керівництво села Богдан через день у Рахівському суді.Якщо порахувати роки правління то вийде що з пів селом пересудився

  Reply
 • 13.04.2015 at 10:34
  Permalink

  Краще Парк Слави прибирайте, при директорстві Романючки і дрова складалисте котрі ще встигла вкрасти ,ніж паплюжитеся на весь світ!

  Reply
 • 13.04.2015 at 20:52
  Permalink

  ліпше би ференц робив у суді а не був голов. обдурив народ який за него голосував і я тоже як гамак купивси та дав голос за него. за 5 годів нічо не зробив для села лиш у клуб гроші мече аби мали де дискотеки проводити. все бідкавси шо му регіони не дают робити але регіонів вже вер году нема а він так само нічо не робит.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *