На Рахівщині Регіони та ЄЦ “добили” директора школи (ДОКУМЕНТ)

Чиновники цих політсил це здійснили недивлячись на те, що керівник Міністерства Освіти і науки Сергій Квіт особисто звертався до голови Закарпатської ОДА Василя Губаля зупинити “безчинства” влаштовані представниками старої влади проти директора Богданської ЗОШ Сніжани Абеле.

Вчора, 5 березня 2015 року, начальник Рахівського районного відділу освіти Севч О. за вказівкою голови РДА Віктора Медвідя звільнила з посади директора Богданської ЗОШ Сніжану Абеле.

Підставою для цього стали сфабриковані на протязі двох днів догани.

Так на Рахівщині завершилася “контрреволюція” представників  режиму Януковича – ПР і ЄЦ знову разом, знову оділи ярмо на шиї гуцулам.

абеле3

абеле абеле2 відповідь МО України по Абеле 1 відповідь МО України по Абеле 2 відповідь МО України по Абеле 3

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

30 thoughts on “На Рахівщині Регіони та ЄЦ “добили” директора школи (ДОКУМЕНТ)

 • 06.03.2015 at 09:40
  Permalink

  ШАНОВНІ ЧИТАЧІ ПРОСИМО НАДАЙТЕ СВІЙ КОМЕНТАР, ЯК БАЧИТЬ ДАНІ ДІЇ ВЛАДИ ГРОМАДСЬКІСТЬ

  Reply
 • 06.03.2015 at 12:45
  Permalink

  Супер!Два накази на підставі одного акту Богданської ЗОШ.У севчихи кришу зірвало від пянок???То ПЕДОФІЛІВ прикриває,то вказівки міністра не виконує.

  Reply
 • 06.03.2015 at 12:54
  Permalink

  Братва нами і керує .Медвідь-хабарник,Севчиха-пяниця,а ми барани.

  Reply
 • 06.03.2015 at 13:22
  Permalink

  Писар В. респект.Підставив і зразу на шефа освіти. Давно ясно шо освітов має керувати чоловік,а не клімактерична баба.

  Reply
 • 06.03.2015 at 15:17
  Permalink

  видно неозброєним оком сфабриковану справу. є перспектива стягнути великі гроші з відділу освіти та його начальника за моральну шкоду!

  Reply
 • 06.03.2015 at 16:43
  Permalink

  Абеле С.І. фактично не була допущена до виконання обовязків директора школи відповідно до рішення суду про поновлення її на посаді директора школи, фіктивно начальниця Севч видала наказ про поновлення Абеле на посаду, але фактично не забезпечила виконання рішення суду і свій наказ про поновлення на посаді це її прямий обовязок забезпечити виконання рішення та наказу, замість того фіктивно зфабрикувала Севчиха накази один за другим про винесення Абелі догани, що дурневі зрозуміло, що це шито чорними нитками, невже Севчиха настільки не розумна, що підставляє сама себе їй богданські пенсіонери-колектив не допоможе, а навпаки будуть сміятися що використали її в своїх вузьких примітивних інтересах. Севчиха повністю програє в суді Абеле буде поновлена на роботі, а севчиха піде на біржу праці, як безробітня

  Reply
 • 06.03.2015 at 17:12
  Permalink

  На прикладі прийняття даних рішень щодо звільнення директора школи в с. Богдан бачимо відверту демонстрацію адміністрування періоду сталінського режиму . Це кінець права, демократії і цивілізації та відповідно початок терору, варварства і всього, що є злого, що повязано з практикою східних азіатських деспотій.

  Reply
 • 06.03.2015 at 19:13
  Permalink

  Файний подарок зробили вчителям на 8 березня, ліпший не придумаєш.

  Reply
 • 06.03.2015 at 20:49
  Permalink

  За всі порушення Управлінням освіти не було притягнено до відповідальності ні одного із саботажників законності зате Абеле відповідає за ще “ненароджені” проступки.

  Reply
 • 06.03.2015 at 22:18
  Permalink

  Кажуть і всюди в пресі пишуть що Закарпаття має найнижчий відсоток по мобілізації.Та хіба в людей буде виникати бажання іти захищати країну ціною свого життя і здоровя коли регіонали після Майдану піля полеглої Небесної Сотні , після 58 смертей з нашої області лише за 2015 рік —–добиваються любою ціною захисту своїх амбітних інтересів, а тим часом своїх військовозобовязаних ховати за кордоном чи прикривати
  іншими “проблемами”???!!! Коли люди по копійці збирають по містах і селах допомогу , дітки в школах готують для військових свою дитячу підтримку , то ці сатани в такий Великий піст як путін з минулого року звіріють ще гірше!!! Куди ми йдемо в Європу??? ми йдемо в с…ку,а не вЄвропу!

  Reply
 • 06.03.2015 at 22:36
  Permalink

  Жона,яка шляєси по місту в шортах тай із цигарьом в зубах-вся законність та порядок в освіті Рахівщини.Інтересно з 4 поверху так летіти вниз як і з 17 поверху.Результат мав би бути один.Як думає севчиха?

  Reply
 • 06.03.2015 at 22:38
  Permalink

  Ангели-https://pp.vk.me/c622021/v622021960/1d8dc/sKd2TVGIGlI.jpg

  Reply
 • 07.03.2015 at 07:52
  Permalink

  да дійсно робится бардак у селі.

  Reply
 • 07.03.2015 at 10:19
  Permalink

  Богданці пробудіться,молодь хватить спати,такі ідіоти як нацьому відео вкрали ,пропили,простяли все,ліси вірубали,дороги нимаєте,тепер си ймили за школу,бєте дітей запугуєте бойцюгани з гайналями,дівчата у вас є хлопціі старші за вас(квалери)невже вони неможуть за вас заступитись,починаєси весна підніметься вода в тисі,ті алкоголіки часто в бийла сидять от ви їх по одному або всіх разом і у тису кидайте,якшо самим тяжко то попросіть якись лівий сектор тепер це в моді,подивіться на ту кобилу дячиху-“фізрука”за зовнішний і внутрішний стан(алкоголь) Москалючка давно її мала перевести в доярки,не пішла вона в батька, в І.М. так доярки не пили в сві час як в Сніжани ці пют,такий ціркус вони творят за наші з вами гроші,ми платимо податки,а вони замість роботи хирнев займаютси вопше то вони праві голова не на своєму місті у відричці коцьо би їм скоро роги обламав,так шо петре пробужай молодь ,батьків,збирай родаків та наводи порядок,бо на мінтів тай суддів мала надія,як грошей нимаєш,ми поможемо пиши рахунок пришлемо але сараче порядок мусит бути,бо ви шос усі вже рік си переписуєте а толку мало,треба робити богданське АТО,пензіонерів на пенсію молодим роботу і спрос,там ще шос подинський мамчин синок скаче єму теж рога вправте,я не шучу як треба гроші пиши,але платити будемо за результат,ти Пе не дурний мужик аби тобов такі скотарки та алкоголіки командували роби шоз тим,ми неборе всі в роботах дома лиш паску святимо,тай колядувати приходимо(тай то лиш по через одного)а ви там за наші грошки з шкіри вилазите,жду П.П. відповіді,добраніч

  Reply
 • 07.03.2015 at 10:20
  Permalink

  Ні, бардак робиться не в селі, а в районі, а ще точніше в області. Це рішення погодив сам мотильчак, який у цей день сидів на телефоні у Тячеві. А за Медведика краще взагалі помовчати. Його ідеалом є Путін.

  Reply
 • 07.03.2015 at 12:45
  Permalink

  Потім дивуємось звідки виникають “народні” республіки? Богданські регіонали через Романючку Маріку(коханка старого Беркели) впливає на свого родича Медведя Вітька а той йде на такі порушення. Ви знаєте, що Медвідь за 10грн. буде жабу їсти а за 100доларів що він зробить?

  Reply
 • 07.03.2015 at 13:05
  Permalink

  Про що Романючка може взагалі говорити? Що може Романючка робити крім гуманітарку красти? Неуявляєте як Романючка говорить із дітьми, згодом викладемо аудіо та відео записи!

  Reply
 • 07.03.2015 at 16:33
  Permalink

  якшо ви пишете такі коментарі то ви вобше дурні. причому туй романючка ференц медвідь севчиха ци другі. ви подивітся шо люди вже не ті як були гід назад. біда нашого народу була в тому шо влада робила шо хотіла і нікого не питала, а зарас трохи прислуховує до думки людей так і має бути це називаєся демократія.

  Reply
 • 07.03.2015 at 20:51
  Permalink

  Ви виливаєте зло на тих кого ненавидите Медвідь Севчиха Романючка, но не приймаєте правду що запусто не може повстати цілий колектив проти керівника.І ніхто не може заставити тілко людей воювати проти директора.відав вся проблема у директорі.Часи помінялися і люди не хотят терпіти неконтрольованим керівникам. І так буде з часом з усіма, хто забуває що посада із за людей.Правда за багатьма а не за одним.Коли почнут прислуховуватись до людей тоді почнемо жити краще , А ці коментарі свідчать про велику ненависть до окремих осіб вже дуже стараються їх принизити.По коментарях видно що боронь Боже аби такі люди йшли до влади

  Reply
 • 07.03.2015 at 22:45
  Permalink

  =не приймаєте правду що запусто не може повстати цілий колектив проти керівника=кажете колектив.А то хто?Григорик-ПЕДОФІЛ,Шіман-порушена кр.справа,Баранюк-порушена кр. справа,Романючка-на днях суд по хуліганству,Боднар-порушена кр. справа.Ну і колектив-нагадує команду проФФесіоналів.А винна виявляється чомусь Абеле.Може тому і винна,що розшевелила вчительське злодійкувате кодло.Жаль,що мешканці Богдана не бють пики тим проФФесіоналам.

  Reply
  • 08.03.2015 at 13:30
   Permalink

   Я ще раз кажу зло з вас пре. А це нічим добрим не кінчиться.Не приниженням а розумінням шукайте вихід

   Reply
 • 07.03.2015 at 23:20
  Permalink

  Да я знаю шо наш народ зазомбований но настільки???шановні це конец,в одному з коментарів єпропозиція зкинутися по копійчині інайняти пару хороших хлопців,я за ,хтось з молоді беріться за розум і поставте на місто тих придурків процея ,романючку,демянку з сімейством,тай козячого(григорик),ці пару придурків запугали “колектив” і від іх імені витворяють бог зна шо,якшо вони можуть “доіти” (розводити на гроші вчителів)невже ми нескинемся на пару сотень зелених шоб показати де іх місе,спитаєте чому не зроблю цього я,зрадістю би зробила найшла кому заплатити,нажаль я пару тисяч км від богдана,але зеленими підтримаю хорошу справу,дякую всім хто мене підтримує,згуртуймося всі проти такоі нечисті яка розвелася в нашому селі богдан на наші з вами батьківщині,ми розійшлися по світах а прибульці власть взяли в своі “руки”

  Reply
 • 08.03.2015 at 17:58
  Permalink

  агов туй пишут нормальні і адекватні люди чи ні? таке враження шо це пише один і тот самий чоловік причому його видко в школі били вчителі і він тепер всю злість вічинює на вчителів. мої діти тоже ходи в школу але педовілів там невидят. йо в наші школі є проблеми але де їх нема вони всюди. тепер такі діти нечесні шо я не завідую ніодному вчителю а їх навчити ще треба коли їм тепер лиш телефони купуй та планшети. мені коли класний керівник порозказує шо мій робит на уроках тай на перерві та ми волос дибом встає. ви ліпше скинтеся та купіт у школу якіс мячі чи дошку файну або ще шос аби діти мали щим вчитися бо наша держава бідна нічо не дає а вчителі дочого робли за копіки та ще мусят купувати за свої гроші прилади аби навчити ваших дітей а ви їх обзиваєте. то видко і діти такі як їхні батьки замість дякую кажут пішли ви . а директорів ще буде . нині один завтра другий а позавтру третий. один презедент і тот на 5 годів вібирают а директори навчилиси по 20 годів сидіти і ніхрена неробити і романючка і ференц і абеле і решту. так шо робіт висновки і лишіт школу в спокої немішийте людям робити свою роботу.

  Reply
 • 08.03.2015 at 20:47
  Permalink

  Шановний вчителю misterX якщо людина не здатна опанувати свою професію на висому рівні то у роботі їй завжди буде винним бракований матеріал: цегла, цемент, механізми, тощо в залежності від виду діяльності. А у вашому випадку діти не такі. Це класична відповідь вчителів, які погано працюють над собою.

  Reply
 • 08.03.2015 at 21:25
  Permalink

  Цікаво хто наступний садок сільрада бібліотека чи хтось з неугодних у школі , але їм уже треба бігати тепер бо вибори на носі аби не порушити традицію.

  Reply
  • 09.03.2015 at 17:32
   Permalink

   Треба в Богдані почати наводити порядок з пянством і в сільраді і в садку і в сільській бібліотеці і в школі бо много деяких “добросовісних” робітників без 50 не обходятся ні один динь, а риба пахне з голови

   Reply
 • 08.03.2015 at 22:27
  Permalink

  Mister x як би “колектив” школи боровся за школу порядок в школі і селі то честь йому і хвала,коли я вчилась то нас в школі не били (поганий психолог)для мого покоління учитель був зразком поведінки,а твоя дитина або вдалася в процея і его команду,можливо то в генах,науков доказано шо дітям передається все від батьків,подумай на кого з них подібний,бо тві носитси лиш на перераі,а тими носит цілодобово,але яке військо такий командир,в даному випадку в богданіпоможе тверда рука ,хай зпамятаються,це все комусь на руку,хоча помоєму ви там усі сліпі як кошенята,або в стані ефекту(алкоголь,наркота)

  Reply
 • 09.03.2015 at 12:11
  Permalink

  замість того аби когос критикувати покажіт рас свою роботу. були недавно збори батьків моя жона була но там всі мовчали про педовілів. була одна вискочка то майже сесетра директорки але єї загрузили і вна заткаласи. ференц тоже сидів як риба. якшо ви маєте якіс претензії то ідіт ушколу і рішайте їх а нетуй пишіт дурниці покажіть своє істинне лице. а то у нас в інтернеті всі патріоти а якси прийде то пару штук і то липові. мене у школі всьо устраює уроки проводьиси діти живі здорові.

  Reply
 • 09.03.2015 at 12:15
  Permalink

  мені всерівно хто буде директор хоть пан коцький лиш аби це мішало дітим

  Reply
 • 09.03.2015 at 12:17
  Permalink

  немішало пробачте ошибси

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *