На Рахівщині нелюди застрелили чотирьох вагітних кабаних (ФОТО)

Вчора, 17 лютого 2016р., працівники поліції Рахівського ВП ГУНП виїзджали на місце злочину для відтворення та додаткового дослідження факту браконьєрства директором лісгоспу Соймою Ю.М. та його свитою.
Після проведених всіх необхідних заходів, працівники поліції повертаючись в райвідділ в с.Кобилецька Поляна, зупинили автомобілі лісової охорони ВАЗ 2121 “Нива” та “Камаз”- лісовоз, який належить директору Соймі.
В автомобілях знаходились працівники ДП”Великобичківське ЛМГ” а саме: лісничий Щербилівського лісництва – Лакатош Іван, помічник лісничого – Горбунов Олександр, майстри лісу – Куцин Василь, Липяк Юра, єгер – Варивода Павло.
В результаті огляду автомобілів було виявлено, що доблесні охоронці в період заборони полювання транспортують дві розстріляні туші кабаних(вагітні самки).
Виявивши цей факт, працівникам лісової охорони, було запропоновано надати пояснення в приміщені відділення Рахівського ВП ГУНП.
При відібранні показів поліцією було з’ясовано, що вище названі “герої” вполювали в Щербилівському лісництві чотири дикі кабанихи (самки), дві з яких були залишені в лісі і за котрими планувати йти на наступний день, так як не змогли забрати все м’ясо.

бракон5

Всі чотири кабанихи були поросні, згідно своєї фізіології при народжені одна самка кабана приводить на світ 10-16поросят.

Цього ж дня в тому самому Щербилівському лісництві працювала робоча група, щодо застреленого оленя директором Соймою, на чолі із районним мисливознавцем, інженером мисливознавцем Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства в присутності директора Сойми Ю.М., його заступника Дем”янчук Михала Васильовича, головного лісничого Ясінчак Романа Васильовича де проводили дотошну перевірку із застільям в будинку лісника.

 

бракон4

Лишається загадкою, чому підчас проведення перевірки факту браконьєрства, скоєного керівником лісомисливського господарства, його підлеглі браконєрять далі в тому ж самому лісництві. Можливо на столі м’ясце закінчилось?, Чи може дичина транспортувалося перевіряючим?.
В любому випадку мені важко віриться, що якийсь лісничий, помічник лісничого, майстри лісу та єгер полюють без “одобрямс” з верху.
Панове охоронці лісу та всього живого в ньому, нагадую вам, що стріляти весною вагітних диких звірів дикунство та варварство! В порівнянні з вами ”правильні” браконьєри ангели, тому що жоден “правильний” браконьєр не стріляє в самку після періода “гона”.
Після розголосу про систематичного браконьєрства лісовою охороною та верхівкою ДП”Великобичківське ЛМГ” громадкість чекає, що голова Закарпатської ОДА Генадій Москаль втрутиться в дану проблему і прикладе всі зусилля щодо покарання таких злочинців в мундирах лісівника та наведе лад в Закарпатському лісомисливському господарстві в цілому, так як начальник управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга вочевидь не справляється, або не хоче справлятися.
Микола Лісник, м.Рахів

бракон3 бракон2 бракон

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

8 thoughts on “На Рахівщині нелюди застрелили чотирьох вагітних кабаних (ФОТО)

 • 18.02.2016 at 19:54
  Permalink

  Мій друг Сойма уднесе 50 $ тис.долару в Ужгород тай все спустять на лижах.Комісію б на Лісгосп .

  Reply
  • 21.02.2016 at 01:51
   Permalink

   А шо в ЛІЗГОСПІ ЗАРПЛАТУ В $ ВИПЛАЧУЮТ ,? ХАРОША ПОСАДА ДИРЕКТОР ЯБ ТОЖ НЕПРОТИ І М’ЯСА НА ХАЛЯВУ ПРИНЕСУТЬ ТІКИ КОМАНДИ ПРАВЕЛЬНО РОЗДАВАТИ РОБОТЯГИ ВСЬО ЗРОБЛЯТЬ

   Reply
 • 19.02.2016 at 14:21
  Permalink

  Сойма заготовляв м”ясо Мурзі який возить на Київ як хабарі! Чому поліція мовчить я к Мурга із Соймою примусили всю лісову охорону в січні 2016р. піти у безоплатні відпуски і на роботу виходити та працювати???

  Reply
  • 23.02.2016 at 03:04
   Permalink

   Учора Мурчик бігав на третій поверх в ОДА, кажуть до Дурана, аби той си мало мяса дикого пригубив та помагав “заминати” злодійство Сойми і любителів дичини. Дичка “завернута в зеленину” своє має зробити! Сойма добре знає красти, а ще ліпше забирати у бідоти послідньоє аби зділити Мурчику і дале горі по рангу.
   Но увидиме, чи любить Москаль дичину в зеленину завернуту???
   Тай кажуть Саакашвілі буде на днях, мабуть як прочитав кулько Сойма всякої дичини заготовив, аж бігом на свіжину! Увидиме!!!

   Reply
 • 20.02.2016 at 17:08
  Permalink

  Вельми побожний пане директор та ваші підлеглі диякони Ви працюючи в сільській раді мали над собою соломонову заповідь. Але у тій заповіді небуло написано що Ви і ваші підлеглі можити вбивати красивих оленів та вагітних самок кабана. Диілячися на таку огиду як ви і ваші підлеглі хочеся сказати ваши місце на шибиниці. Ви немаєте морального права носити форму та займати посади керівників ДЛМП. Ви послідовище з котрим немоємо дяку спілкуватися. Як би незакінчилося це розслідування на світі є Бог і він вас покарає!

  Reply
 • 29.02.2016 at 19:37
  Permalink

  сойма ще та свиня а мурга тут не при ділах всі директори в районі не иого люди і так буде до того часу поки всіх не поміняют

  Reply
 • 04.03.2016 at 23:15
  Permalink

  Москаль має з того всього пайку. Все буде добре.
  Дістане грошей, м’яса всякого, малий Лимон електровудкою форель навбиває для дяді Гени.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *